PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Sprzedam smary penn na wagę
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Sprzedam smary penn na wagę
Robert
Mam na zbycie smar Penn, odsprzedam na wagę wedle życzenia

10gr- 9zl

plus przesyłka w torebce zip i kopercie 7zl lub w jakimś pojemniczku i kopercie 11zl

i 1szt oliwki 118ml -40zl
plus przesyłka 11zl
sumowapasja.pl/images/imagehost/50487741de525a33b822c70227fca756.jpg

ew wysylka dopiero po 15 lutego

mam tez kilka smarow shimano
dg6
dg10
dg13
cena 75zl/ szt przesylka 11zl

sumowapasja.pl/images/imagehost/d0964c129ac96a4c12a5d990f4a059a3.jpg

Zbigniew Kapustynski
Ten smar Penn to jest jakiś z NASA, bo wychodzi 1 kg 900 zł?
Czy może się pomyliłeś Robert w kalkulacji?
Smar Penn 45G kosztuje około 16-18 zł(355 za kg). Ale to może jakiś zwykły, tylko do kołowrotków.
Ja się akurat na smarach nie znam, ale podejrzewam, że Przemek Serwisant coś wieFrown.
Z oliwką podobnie 19 zeta ta sama. Trudno będzie sprzedać w tych cenach. Ale jeszcze raz mówię, ja się nie znam, to tylko takie spostrzeżenie.Wink
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 10.02.2017 21:00
zibibinio

Przemo
Kapitanie Zibi ja kupuję od Roberta smary ale w dużych opakowaniach, smar penna akurat opakowanie 454 gramy za 200 zł, oliwkę 118 ml za 40 zł, to chyba się Robertowi coś rypnęło w pisaniu albo tak wyszła mu w zakupie bo tutaj jest faktycznie za 19 zł http://www.skleps...-3329.html , co do smaru to zabawa w rozważanie, koszt pudełek, koperta, czas jaki Robert musi na to poświęcić i masz cenę za 10 gram, na małe opakowania zawsze wychodzi drożej niż na duże, zobacz za 7 gram jaki jest koszt http://www.skleps...-3326.html a zobacz za ile oferuje Robert, czy rozważony z dużej puchy czy z tego małego opakowania to ten sam smar. Dziś właśnie dotarła paka z zaopatrzeniem smarów shimano od Roberta.

Longin Bojanowski
Przemo, a do czego jest ten dg10, bo te inne znalazłem "DG 13 (przekładnia/mimośród) i DG06 (wormshaft)"
Loniek

Zbigniew Kapustynski
Aha, to też przepłacasz, bo jak kupisz 10 opakowań 56g(560 g), po 18, to zapłacisz 180 zł.
Zostaje Ci 20 zł i masz 100 gram więcej.
Przemek negocjuj cenę zakupu.....Wink
Wychodzi na to, że od dziś jestem Twoim doradcą finansowym. Płatności za porady tylko w naturze.......ha,ha..Cygaro
zibibinio

Przemo
Longin Bojanowski napisał(a):

Przemo, a do czego jest ten dg10, bo te inne znalazłem "DG 13 (przekładnia/mimośród) i DG06 (wormshaft)"
Też na przekładnię podobny smar do dg 13 choć ciut mniej lepki ale to dla kogoś kto nie paprze się non stop w smarach niezauważalne.

Kapitanie Zibi smar za dwie stówki kupiłem z wysyłką wliczoną i z innymi jeszcze smarami, oliwkami, za sam smar płaciłem pamiętam właśnie 180 zł, porady finansowe powiadasz i natura w zapłacie hmmm, oj to będzie Cię bolało chyba że użyjemy innej oliwki albo jakiego smarowidła bo ja nigdy nie działam passe zawsze ogień i do przodu.
x1

Zbigniew Kapustynski
No dobra, przejęzyczyłem się. Przemek moja porada była gratis. Szybko mnie do tego przekonałeś. Uff, ale ulga.Happy
zibibinio
x2

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
11,464,514 unikalne wizyty