PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Sprzedam smary penn na wagę
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,322

· Najnowszy użytkownik: Zanderman

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Sprzedam smary penn na wagę
Robert
Mam na zbycie smar Penn, odsprzedam na wagę wedle życzenia

10gr- 9zl

plus przesyłka w torebce zip i kopercie 7zl lub w jakimś pojemniczku i kopercie 11zl

i 1szt oliwki 118ml -40zl
plus przesyłka 11zl
sumowapasja.pl/images/imagehost/50487741de525a33b822c70227fca756.jpg

ew wysylka dopiero po 15 lutego

mam tez kilka smarow shimano
dg6
dg10
dg13
cena 75zl/ szt przesylka 11zl

sumowapasja.pl/images/imagehost/d0964c129ac96a4c12a5d990f4a059a3.jpg

Zbigniew Kapustynski
Ten smar Penn to jest jakiś z NASA, bo wychodzi 1 kg 900 zł?
Czy może się pomyliłeś Robert w kalkulacji?
Smar Penn 45G kosztuje około 16-18 zł(355 za kg). Ale to może jakiś zwykły, tylko do kołowrotków.
Ja się akurat na smarach nie znam, ale podejrzewam, że Przemek Serwisant coś wieFrown.
Z oliwką podobnie 19 zeta ta sama. Trudno będzie sprzedać w tych cenach. Ale jeszcze raz mówię, ja się nie znam, to tylko takie spostrzeżenie.Wink
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 10.02.2017 21:00
zibibinio

Przemo
Kapitanie Zibi ja kupuję od Roberta smary ale w dużych opakowaniach, smar penna akurat opakowanie 454 gramy za 200 zł, oliwkę 118 ml za 40 zł, to chyba się Robertowi coś rypnęło w pisaniu albo tak wyszła mu w zakupie bo tutaj jest faktycznie za 19 zł http://www.skleps...-3329.html , co do smaru to zabawa w rozważanie, koszt pudełek, koperta, czas jaki Robert musi na to poświęcić i masz cenę za 10 gram, na małe opakowania zawsze wychodzi drożej niż na duże, zobacz za 7 gram jaki jest koszt http://www.skleps...-3326.html a zobacz za ile oferuje Robert, czy rozważony z dużej puchy czy z tego małego opakowania to ten sam smar. Dziś właśnie dotarła paka z zaopatrzeniem smarów shimano od Roberta.

Longin Bojanowski
Przemo, a do czego jest ten dg10, bo te inne znalazłem "DG 13 (przekładnia/mimośród) i DG06 (wormshaft)"
Loniek

Zbigniew Kapustynski
Aha, to też przepłacasz, bo jak kupisz 10 opakowań 56g(560 g), po 18, to zapłacisz 180 zł.
Zostaje Ci 20 zł i masz 100 gram więcej.
Przemek negocjuj cenę zakupu.....Wink
Wychodzi na to, że od dziś jestem Twoim doradcą finansowym. Płatności za porady tylko w naturze.......ha,ha..Cygaro
zibibinio

Przemo
Longin Bojanowski napisał(a):

Przemo, a do czego jest ten dg10, bo te inne znalazłem "DG 13 (przekładnia/mimośród) i DG06 (wormshaft)"
Też na przekładnię podobny smar do dg 13 choć ciut mniej lepki ale to dla kogoś kto nie paprze się non stop w smarach niezauważalne.

Kapitanie Zibi smar za dwie stówki kupiłem z wysyłką wliczoną i z innymi jeszcze smarami, oliwkami, za sam smar płaciłem pamiętam właśnie 180 zł, porady finansowe powiadasz i natura w zapłacie hmmm, oj to będzie Cię bolało chyba że użyjemy innej oliwki albo jakiego smarowidła bo ja nigdy nie działam passe zawsze ogień i do przodu.
x1

Zbigniew Kapustynski
No dobra, przejęzyczyłem się. Przemek moja porada była gratis. Szybko mnie do tego przekonałeś. Uff, ale ulga.Happy
zibibinio
x2

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12
11,301,558 unikalne wizyty