PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach - 2017
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,325

· Najnowszy użytkownik: Kszegosz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach - 2017
Zbigniew Kapustynski
Nowy rok, nowe relacje. Postaram się w sobotę coś tu umieścić.Zdjęcie
zibibinio
x1

Kris
pikefinder.pl/upload_img/43610_image.jpg

Zibi ty jasnowidz jesteś Grin 13 dzień roku i jest pierwszy Pike

Pozdrawiam Kris

Ps Takiej XXL 70 nigdy nie widziałem Cool
Będá grube mamuśki na Pikefinder w tym roku !!! Czuję to

pikefinder.pl/upload_img/37246_image.jpg

Miała 13 szczęście kpt Zibi był w pracy Wink

Wiadom złowiona za granicá nie w kraju First
Edytowane przez Kris dnia 13.01.2017 16:52
x2

Zbigniew Kapustynski
Żaden jasnowidz, to tylko wiara.Gratulacje
Ale byłyby piękne filety....Grill
zibibinio

Jan Brzozowski
Ładna mamucha, Krisu Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Damian Poweska
Ja dziś byłem na kropkach, ogólne słabiutko brały złowiiłem 9 sztuk w tym jeden 40cm a reszta +,- 30cm, myslałem że mam kabana a okazało się że to szczupak 60+ na oko i po świecy i krótkim odjeździe uciął mi wobka Bezradny Łukaszowi udało się złowić 7 pstrągasków i jednego 48cm, kolega Piotrek złowił tylko dwie sztuki czym mnie bardzo zadziwił bo zawsze z dychy nie schodzi Smile
Idą znów mrozy więc chyba znów przerwa z pstrągowaniem Sad
x1

robeRTS
Damian Poweska napisał(a):

Ja dziś byłem na kropkach, ogólne słabiutko brały złowiiłem 9 sztuk w tym jeden 40cm a reszta +,- 30cm, myslałem że mam kabana a okazało się że to szczupak 60+ na oko i po świecy i krótkim odjeździe uciął mi wobka Bezradny Łukaszowi udało się złowić 7 pstrągasków i jednego 48cm, kolega Piotrek złowił tylko dwie sztuki czym mnie bardzo zadziwił bo zawsze z dychy nie schodzi Smile

"ogólnie słabiutko brały, złowiłem 9 sztuk w tym jeden 40cm a reszta +-30 cm"
To kiedy kolego u Ciebie jest dobrze ?

Kamil Zaczkiewicz
Podsumowując póki co styczniowe wypady, to póki co złowiłem 4 gatunki. Otwarcie na zero z rybami, ale super towarzyskie, z kilkugodzinną pogawędką ze znajomymi spotkanymi nad wodą. Poprawka na 2 innych rzeczkach pozwoliła skusić pierwsze pstrążki (kilkanaście sztuk, max 35cm), choć sezon otworzyłem...lipionkiem złowionym na małą obrotówkę Wink

Potem 2 wypady na lód. Za pierwszym razem jeden "dziki sandacz" (czyli jazgarz Wink ) i około 30 małych okonków, drugi wypad znowu nie dał płotek, ale za to skusiło się 98 okonków. "Rodzynek" z 23-25cm, reszta maluszków. Ale zabawa bałałajką przednia Wink

P.S.
Póki co brak zdjęć, bo i rybki małe, ale przede wszystkim, po grudniowym "pływaniu", aparat nie odzyskał świadomości Sad
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Damian Poweska
robeRTS napisał(a):

Damian Poweska napisał(a):

"ogólnie słabiutko brały, złowiłem 9 sztuk w tym jeden 40cm a reszta +-30 cm"
To kiedy kolego u Ciebie jest dobrze ?

Kolego jak od rana po wieczór łowienia to na tą rzekę to słabo ilościowo, ale ryba nie gryzła dobrze pierwszą rybę zlowiłem po godzinie dopiero i przeszedłem 5 bankówek gdzie zawsze jakiś kropek siedzi a tu zero ! Jutro będzie lepiej Smile
Edytowane przez Damian Poweska dnia 14.01.2017 22:23

Kris
Dzisiaj na 0 jedno odprowadzenie ładnej ryby Wink 7 godzin walki ,warto było .
Rugia uczy pokory zmiana kierunku wiatru z wschodniego na zachodni ,wielkie pola lodowe nie pozwalały połowić + zapchneły zatokę na którá się czaiłem + ciekawe zatoki zamarznięte .
Największym problemem była jednak zbełtana woda gdyby nie ten fak to bym powalczył .
Widziałem jak kormoran połknáł takiego ok 40 cm szczupaka ,orła bielika i dwie meduzy .
Na tej wodzie zachodzá tak wielkie zmiany z dnia na dzień że trudno to uchwycić i odpowiednio zinterpretować .Woda miała 0,5 -1,4 st

Pozdrawiam Kris

pikefinder.pl/upload_img/35462_image.jpg

Samo wypłynięcie z portu 50 minut na przełamanie "pierwszych lodów " Grin
Edytowane przez Kris dnia 14.01.2017 20:31
x1

Kamil Zaczkiewicz
Szacun Kris za walkę w ciężkich warunkach. Kiedyś woda zrekompensuje takie wysiłki Wink

Kris napisał(a):
Widziałem jak kormoran połknáł takiego ok 40 cm szczupaka ,orła bielika i dwie meduzy .

Miał skubany spust! Grin Nie widziałem nigdy, żeby kormoran zjadł bielika Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil
x1

Kris
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

Szacun Kris za walkę w ciężkich warunkach. Kiedyś woda zrekompensuje takie wysiłki Wink

Kris napisał(a):

Miał skubany spust! Grin Nie widziałem nigdy, żeby kormoran zjadł bielika Wink

Grin zmęczenie wychodzi ale nie chcę za wcześnie iść spać bo za wcześnie wstanę .
No kormoran oczywiście opendzlował tylko szczukę .

First Wiadomość dla forumowego Pudziana
Ta mamuśka została złowiona Frown niestety na 25 cm/ 86 gr woblera śledziopodobnego
Edytowane przez Kris dnia 14.01.2017 20:36
x1

Damian Poweska
Dziś kolejny wypad na kropki, pogoda dopisała i nie postraszył nas mróz, dało radę łowić bez chuchania na przelotki, ryby ogólnie nie brały no ale nie mi Grin Łukasz złowił 4 pstrągi, kolega Rafał 3 sztuki i Grzesiek jednego, spotykani wędkarze mieli na koncie po sztuce albo wcale a ja złoiłem 12 Smile
W tym jednego godnego focenia, miałem farta że poszedłem na płytkie odcinki rzeki chyba bo na głębokich dołach ryb nie było albo nie brały, wyszedł mi też taki sam albo większy kropek ale tylko raz i cały arsenał rzucany w wodę już go nie sprowokował.
Spadły mi 3 rybki i z 5 wyjść miałem w tym jeden wychodził do wobka 6 razy i go nie złowiłem Sad
Wyjazd udany i te widoki pięknej zimy nad rzeczką, tyle że czasami śnieg sięgał nie co wyżej niż kolana hehe.

pikefinder.pl/upload_img/94067_IMG_20170115_075622.jpg

pikefinder.pl/upload_img/51308_daas.jpg

pikefinder.pl/upload_img/97546_IMG_20170115_101126.jpg
x1

robeRTS
Gratulacje no i otoczka wyprTak Trzymaćawy zajebi....a

Bogumil Trzcinka
Damian eleganckie foteczki Tak Trzymać
Pfft

Radek Uscinski
Damian a masz takie rakiety jak traperzy? Zagrywka
Gratulacje
Szpadel

Damian Poweska
Radek tylko wodery Smile

Kamil Zaczkiewicz
Ładnie, Damian! Smile

Jak pisałem w wątku podlodowym, wczoraj 8-10 pasiaków, wreszcie nie palczaki, a dwa dobre 30+ spadły, bądź zerwały żyłkę. Następnym razem je dopadnę. Może jutro? Wink

Dzisiaj wyskoczyłem na inną zaporówkę. Rybki strasznie niemrawe (widać je było na płytkiej wodzie) i żadna mormyszka z ochotką, czy też blaszka nie robiły na nich wrażenia. Wydłubałem 8 okonków, ale i tak było fajnie Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Damian Poweska
Dziś znów miałem nosa do miejscówek, złowiłem 14 sztuk i jednego fajnego, chłopakom nie poszło bo w trzech złowili jedna rybę no ale za to mieli Metaxe w sporej ilości Grin

pikefinder.pl/upload_img/61280_2017-01-17-21-34-04.jpg
x2

robeRTS
Super Damian Bravo , tylko żeby nie wziął Cię ktoś za terrorystę w tej masce Grin

Damian Poweska
Mróz szczypał w policzki ze trzeba było się zbunkrować Frown

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.21
11,338,030 unikalne wizyty