PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Uchwyt do przetwornika echosondy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Sezon 2020
Kolejny wypad
Urlop Galicja 2020

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,314

· Najnowszy użytkownik: p40vol

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Uchwyt do przetwornika echosondy
Radzio Kielbasa
Witam.
Mam do sprzedania uchwyt/imadło do echa.
Każdy kto posiada standardowy uchwyt kupiony w sklepie wie jaki to BADZIEW (mój kupiony w sklepie rozpadł się już na pierwszym wyjeździe) , słabe aluminium połączone z plastikowymi przegubami, gdzie plastiki obrabia się, a aluminiowy korpus przy każdym przykręceniu do burty wygląda jak by to było jego ostatnie przykręcenie, więc postanowiłem samemu wykonać taki uchwyt.

Moje imadło wykonane jest w 99% ze stali nierdzewnej ( 2 motylki są ocynowane, bo nie mogłem dostać takich nierdzewnych )
Wymiary są zbliżone do standardowego imadła kupowanego w sklepie, w swoim uchwycie zastosowałem trochę inne rozwiązanie łączenia przegubów z korpusem dzięki czemu nie ma obaw że podczas płynięcia rurka z przetwornikiem nam się przekręci od oporu wody. Rurkę z przetwornikiem można zamocować w każdej dowolnej pozycji tj w standardowym uchwycie. Korpus jest wykonany z 15 mm blachy, fakt że uchwyt trochę waży bo ok 1 kg, ale przecież nie trzymamy go w ręku.
Ofertę kieruję do posiadaczy standardowych uchwytów, gdyż sprzedaję SAMO IMADŁO, bez rurki do której mocowany jest przetwornik, rurka pasuje od waszych starych uchwytów.

pikefinder.pl/upload_img/93408_CAM02733.jpg

pikefinder.pl/upload_img/31740_CAM02734.jpg

pikefinder.pl/upload_img/67309_CAM02735.jpg

pikefinder.pl/upload_img/14936_CAM02736.jpg

pikefinder.pl/upload_img/29673_CAM02737.jpg

pikefinder.pl/upload_img/43691_CAM02738.jpg

url=http://pikefinder.pl/upload_img/97304_CAM02739.jpg]pikefinder.pl/upload_img/97304_CAM02739.jpg[/url]

pikefinder.pl/upload_img/67520_CAM02740.jpg

Ja swój uchwyt miałem już kilka razy na łodzi i jestem bardzo zadowolony, już nie obawiam się że podczas przykręcania do burty coś odpadnie albo pęknie i że jakiś plastik się obrobi, został też przetestowany przez naszego forumowego kolegę i jest bardzo zadowolony.
Cena to 200 Zł + koszt wysyłki.
Pozdrawiam Radzio

Lukasz Szlafka
Kris tobie by się przydał Smile
<',)))>< Gofer

Radzio Kielbasa
Już nie aktualne, sprzedaneSmile
Może przez zimę coś jeszcze wydłubę.

Lukasz Szlafka
Ale express Smile
<',)))>< Gofer

Radzio Kielbasa
Chłopak z Sumowej Pasji wziął tam też wstawiłem. Ja też jestem pod wrażeniemGrin

Radzio Kielbasa
Witanko, Zrobiło się kolejne 4 sztuki uchwytów, z czego jeden już zamówiony więc do sprzedania 3 sztuki. Pozdrawiam.

pikefinder.pl/upload_img/30218_CAM02853(1).jpg

pikefinder.pl/upload_img/30195_CAM02854.jpg

Domiel
Witam, jest jeszcze możliwość zakupu tego mocowania?

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.07
13,774,356 unikalne wizyty