PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Łosoś Bałtycki
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Łosoś Bałtycki
Kris
Szykuje się wyprawa na :

pikefinder.pl/upload_img/27604_20160506_064619.jpg
pikefinder.pl/upload_img/21870_20160506_113358.jpg
pikefinder.pl/upload_img/03465_20160506_123951.jpg
pikefinder.pl/upload_img/42937_szczupak_pike57176662b9766_pikefinder_t2.jpg

nawet wiem kto jedzie Cygaro

pozdrawiam Kris
Edytowane przez Kris dnia 30.11.2016 16:51

Zbigniew Kapustynski
Już zazdroszczę...Frown
zibibinio

robeRTS
To będzie piękna wyprawa Tak Trzymać

Arek Pawlak

Kris, która wędka Twoja?

Dla rozjaśnienia załóż temat i opisz jak się łowi dorsze na Bałtyku, bo nie wszyscy wiedzą..
Pozdrawiam, Arek.

Kris
Arek Pawlak napisał(a):

Kris, która wędka Twoja?

Dla rozjaśnienia załóż temat i opisz jak się łowi dorsze na Bałtyku, bo nie wszyscy wiedzą..

Arek ja byłem tylko raz i posiadam bardzo małą wiedzę na ten temat Bezradny tylko 3 sztuki wyholowałem,może kpt Zibibinio lub ktoś inny ?

Zbigniew Kapustynski
A co mają dorsze do łososi?
A tak w ogóle to się przyznam, że metoda trollingowa połowu ryb, pomimo że ją też stosuję nie zwala mnie z nóg. Wędkarzowi pozostaje właściwie sprawne wyholowanie ryby. Na pewno przy dużych okazach jest adrenalina i później ból w łapkach, ale to nie moja bajka.
Z ręki, to jest to co lubię. Od początku do końca jest kontakt i dla mnie ogromna frajda.
Raz w życiu miałem tylko okazję jeden dzień połowić łososia z łódki na rzece.
Łowiłem na obrotówki. Czuć na ręce pierdyknięcie Króla wód i o to chodzi.Walka od początku do końca. 4 razy coś takiego przeżyłem i nie zapomnę.
A takie chwycenie wygiętego już kija z zaciętą rybą i jej hol to już 50% mniej frajdy.
Ale, żeby mnie koledzy nie zrozumieli źle, trollingu nie porzucam.
To, że się je pyszne obiadki domowe, nie wyklucza obiadu w barze.Wink
Ps. o dorszach nie widzę lepszej osoby do opisu jak nasz Mistrz Pucharowo-Glizdowy Jack.
zibibinio

Arek Pawlak
Oczywiście chodziło mi o łososieDupka
Pozdrawiam, Arek.

Kris
Ja napiszę co udało się podejrzeć u przewodnika 2 wędki (zestawy ) były na windzie trolingowej jednen na 23 m a drugi na 30 m pozostałe rozprowadzone na prawo i lewo przez planery by się nie poplątały na ok 8 m . Łowiliśmy na stynki a wszystkie hole odbywały się bez wyciągania pozostałych zestawów ciągle płynąć Paker i starać się nie poplątać pozostałych zestawów bo to grozi cięciami nożem/ budżecie . Używa żyłek bo z plecionek schodzi sporo ryb. Wypływaliśmy 17-20 km od Helu .Co do kosztów to 1600 zł dzień pływania z całym sprzętem i paliwem, podzielić na 4 lub 6 ale opcja 4 jest lepsza .

Pozdrawiam Kris

Ps sam hol łososia jest niesamowitym przeżyciem, szczupaki wysiadają Grin Szkoda że Zibi nie lubi trolingu bo byłoby 1 miejsce wolne ale widzę że znalazł ciekawsze zajęcie Zagrywka ale jak to mówią kto nie smaruje ten nie jedzie Wink
Edytowane przez Kris dnia 30.11.2016 21:17

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.08
11,464,397 unikalne wizyty