PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Łosoś Bałtycki
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 4

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Łosoś Bałtycki
Kris
Szykuje się wyprawa na :

pikefinder.pl/upload_img/27604_20160506_064619.jpg
pikefinder.pl/upload_img/21870_20160506_113358.jpg
pikefinder.pl/upload_img/03465_20160506_123951.jpg
pikefinder.pl/upload_img/42937_szczupak_pike57176662b9766_pikefinder_t2.jpg

nawet wiem kto jedzie Cygaro

pozdrawiam Kris
Edytowane przez Kris dnia 30.11.2016 16:51

Zbigniew Kapustynski
Już zazdroszczę...Frown
zibibinio

robeRTS
To będzie piękna wyprawa Tak Trzymać

Arek Pawlak

Kris, która wędka Twoja?

Dla rozjaśnienia załóż temat i opisz jak się łowi dorsze na Bałtyku, bo nie wszyscy wiedzą..
Pozdrawiam, Arek.

Kris
Arek Pawlak napisał(a):

Kris, która wędka Twoja?

Dla rozjaśnienia załóż temat i opisz jak się łowi dorsze na Bałtyku, bo nie wszyscy wiedzą..

Arek ja byłem tylko raz i posiadam bardzo małą wiedzę na ten temat Bezradny tylko 3 sztuki wyholowałem,może kpt Zibibinio lub ktoś inny ?

Zbigniew Kapustynski
A co mają dorsze do łososi?
A tak w ogóle to się przyznam, że metoda trollingowa połowu ryb, pomimo że ją też stosuję nie zwala mnie z nóg. Wędkarzowi pozostaje właściwie sprawne wyholowanie ryby. Na pewno przy dużych okazach jest adrenalina i później ból w łapkach, ale to nie moja bajka.
Z ręki, to jest to co lubię. Od początku do końca jest kontakt i dla mnie ogromna frajda.
Raz w życiu miałem tylko okazję jeden dzień połowić łososia z łódki na rzece.
Łowiłem na obrotówki. Czuć na ręce pierdyknięcie Króla wód i o to chodzi.Walka od początku do końca. 4 razy coś takiego przeżyłem i nie zapomnę.
A takie chwycenie wygiętego już kija z zaciętą rybą i jej hol to już 50% mniej frajdy.
Ale, żeby mnie koledzy nie zrozumieli źle, trollingu nie porzucam.
To, że się je pyszne obiadki domowe, nie wyklucza obiadu w barze.Wink
Ps. o dorszach nie widzę lepszej osoby do opisu jak nasz Mistrz Pucharowo-Glizdowy Jack.
zibibinio

Arek Pawlak
Oczywiście chodziło mi o łososieDupka
Pozdrawiam, Arek.

Kris
Ja napiszę co udało się podejrzeć u przewodnika 2 wędki (zestawy ) były na windzie trolingowej jednen na 23 m a drugi na 30 m pozostałe rozprowadzone na prawo i lewo przez planery by się nie poplątały na ok 8 m . Łowiliśmy na stynki a wszystkie hole odbywały się bez wyciągania pozostałych zestawów ciągle płynąć Paker i starać się nie poplątać pozostałych zestawów bo to grozi cięciami nożem/ budżecie . Używa żyłek bo z plecionek schodzi sporo ryb. Wypływaliśmy 17-20 km od Helu .Co do kosztów to 1600 zł dzień pływania z całym sprzętem i paliwem, podzielić na 4 lub 6 ale opcja 4 jest lepsza .

Pozdrawiam Kris

Ps sam hol łososia jest niesamowitym przeżyciem, szczupaki wysiadają Grin Szkoda że Zibi nie lubi trolingu bo byłoby 1 miejsce wolne ale widzę że znalazł ciekawsze zajęcie Zagrywka ale jak to mówią kto nie smaruje ten nie jedzie Wink
Edytowane przez Kris dnia 30.11.2016 21:17

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
10,276,632 unikalne wizyty