PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: MEPPS SYCLOPS
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
MEPPS SYCLOPS
Arek Pawlak
MEPPS SYCLOPS

Bardzo dobra błystka i chociaż w wodzie zachowuje się "mułowato" ryby interesują się niąSmile

www.moulinet-peche.com/images-produit/pecheur/15339.jpg

www.mepps.com/press-releases/images/mepps-saltwater-syclops-designed-for-big-water.jpg

Jak widać poniżej, można trochę ją urozmaicić.

img689.imageshack.us/img689/9418/2meppssyclops3fishtackl.jpg

Pozdrawiam, Arek.

Tomasz Jakowanis
To fakt zachowują sie mułowato ,ale warto mieć u siebie w pudełku.PolecamWink
Captura y cuelta

Mariusz Karpowicz
Arek Pawlak napisał(a):

MEPPS SYCLOPS

Bardzo dobra błystka i chociaż w wodzie zachowuje się "mułowato" ryby interesują się niąSmile

Hehe, pewnie że bardzo dobra- wręcz rewelacyjna, może ktoś wie gdzie można ja kupić za "normalne" pieniądze?? Bo u mnie w sklepie kosztuje jakiś kosmos- normalnie bylem zmuszony zacząć ją podrabiać bo nie idzie płacić za kawałek blachy 4 dychy i do tego czasami kilka sztuk dziennie zerwać.
Maniek

Jacek Grzeszczyk
Mariusz pokaż nam na zdjęciach jak tworzysz swoje wersje tej
łownej przynęty ?
Ciekaw jestem jak wyglądają .... ?
Napisz coś o ich pracy,spodziewam się że twoje przynęty mają trochę inną pracę niż pierwowzór Smile
Wędkarstwo Moja Pasja

Bogumil Trzcinka
Mariusz Karpowicz napisał(a):

Arek Pawlak napisał(a):

MEPPS SYCLOPS

Hehe, pewnie że bardzo dobra- wręcz rewelacyjna, może ktoś wie gdzie można ja kupić za "normalne" pieniądze?? Bo u mnie w sklepie kosztuje jakiś kosmos- normalnie bylem zmuszony zacząć ją podrabiać bo nie idzie płacić za kawałek blachy 4 dychy i do tego czasami kilka sztuk dziennie zerwać.

Płacisz za logo na tym kawałku blachy Grin Może dla kogo kto jest na rybach raz w miesiącu taka cena jest OK Grin ale jak ja jestem nad wodą praktycznie codziennie to nawet stracone gumy przez miesiąc dają już niezłą sumę Angry

Mariusz Karpowicz
Jacek Grzeszczyk napisał(a):

Mariusz pokarz nam na zdjęciach jak tworzysz swoje wersje tej
łownej przynęty ?
Ciekaw jestem jak wyglądają .... ?
Napisz coś o ich pracy,spodziewam się że twoje przynęty mają trochę inną pracę niż pierwowzór Smile

Oczywiście nie tworzę ich osobiscie- brak czasu i wiedzy technicznej, ale to jest moje ostatnie zamówienie tych blach, troszke zmodyfikowane ale kształt i praca jak w oryginale- łowność rewelacyjna;

images47.fotosik.pl/1530/4e9d4d205bdb1e6fmed.jpg
Edytowane przez Maciej Baranski dnia 06.12.2012 20:48
Maniek

Bogumil Trzcinka
Moim zdaniem lepiej się prezentują niż oryginał Grin

Mariusz Karpowicz
Bogumil Trzcinka napisał(a):

Moim zdaniem lepiej się prezentują niż oryginał Grin

Przede wszystkim są cztery razy tańsze, kształt i praca identyczna, tylko tych malunków nie mają, ale nie wiem, czy to ważne, ważne że łowne so.Grin
Maniek

Bogumil Trzcinka
To wrzucaj na forum jakiś namiar na ' Producenta " Grin

Mariusz Karpowicz
Bogumil Trzcinka napisał(a):

To wrzucaj na forum jakiś namiar na ' Producenta " Grin

Ten producent zrobi wszystko, co tylko sobie zamarzysz- abyś tylko wiedział co chcesz. Pewnie mogę Go tu sciągnąć, ale to ogólnie znana postać- to Paweł Brzuskiewicz znany też jako Paweł24 czy Wobler W-1
Zrobił ogromna masę blach- robi tez woblery, ale ja człowiek starej daty najbardziej lubuje się w wahadłach.
Maniek

Arek Pawlak
Mamy dział HAND MADE
Dawaj MariuszSmile Nic nie płaci za reklamę, a użytkownicy i on skorzystająSmile
Pozdrawiam, Arek.

Mariusz Karpowicz
Widzę, że już jestWink
Maniek

Kris
Mepps Syclops to jeden z moich ulubionych killerów na Rugii też nie rozczarował 90, 95 cm sprowokował do brania super łowna przynęta.
Edytowane przez Kris dnia 30.10.2016 22:53

Kris
pikefinder.pl/upload_img/59021_SYCL-SILVER3.JPG

Nowa odchudzona wersja 7 zamiast 15 g i 15 zamiast 25 g
przetestowana Frown tylko mały Lot

Zbigniew Kapustynski
Kristianowi biorą na wszystkie blachy, dlatego go nazywam Kapitan Blaszka. Zagrywka
zibibinio

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.10
10,276,691 unikalne wizyty