PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Rozpoczęcie sezonu Boleń Warszawa
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,324

· Najnowszy użytkownik: hasdar

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Rozpoczęcie sezonu Boleń Warszawa
Kuba Fortuna
Jest ktoś chętny na rozpoczęcie sezonu Boleniowego na Wiśle w Warszawie? Smile miejsce do ustalenie. Długi weekend Majowy zaczynamy w piątek zapraszam wszystkich chętnych Fishing

km73
Kuba,
Raczej nie wyjadę na majówkę, więc jestem chętny na wspólne boleniowe co nie co na Wisłą w dniach 01-03/05. Jakby co to łapiemy się na PW. Może ktoś jeszcze do nas dołączy?
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kamil Zaczkiewicz
Warszawski mini-zlocik AspFinder? Grin
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Lucas
Ja muszę swoje wody poogarniać bo goście się szykują w maju to i trzeba wytypować stanowiska dużych rap Grin

Kamil Zaczkiewicz
Ja gościa mam już na rozpoczęcie i mam nadzieję, że wody będą dla niego gościnne, bo w lipcu rewizyta na Królowej.... Grin
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Longin Bojanowski
Co prawda nigdy chyba boleni celowo nie łowiłem, ale mam niedaleko. Bliżej terminu się określę ale na jeden dzionek dlaczego nie.
Loniek

Maciej Kupinski
Dawno nie zaglądałem na forum , a tu widzę ..... no jak majowo i boleniowo w W-wie to chyba nie może mnie zabraknąć , tym bardziej że będę w majówkę nad Wisłą Smile .
...ten moment , gdy pasja staje się obsesją ....

Lucas
Longin Bojanowski napisał(a):

Co prawda nigdy chyba boleni celowo nie łowiłem, ale mam niedaleko. Bliżej terminu się określę ale na jeden dzionek dlaczego nie.

Droge znasz Tak Trzymać

km73
Widzę że temat się rozwija. Jest jeszcze chwila na wspólne boleniowanie. My z Maćkiem na 100% nie odpuścimy.
Ps. Byłem wczoraj nad wisełką. Strasznie rozgniewana była, ponieważ wiało jak cholera. Poziom wody optimum. Jest jeszcze lekko trącona po przyborku. Widziałem już pierwsze chlapnięcia. Są jeszcze 2 tygi więc jestem dobrem myśli.

Do Zo nad wodą!!!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kuba Fortuna
Dwa dni nie mogłem wejść na PF Sad Ja 1 maja zaczynam łowić na główce w dzielnicy Zawady więc zapraszam Smile Będę jeszcze 2 maja. To kto będzie? Bo chce się mniej wiecej zorientować to może jakiegoś grilla czy ognisko by sie zrobiło?

Maciej Kupinski
Kuba Fortuna napisał(a):

Dwa dni nie mogłem wejść na PF Sad Ja 1 maja zaczynam łowić na główce w dzielnicy Zawady więc zapraszam Smile Będę jeszcze 2 maja. To kto będzie? Bo chce się mniej wiecej zorientować to może jakiegoś grilla czy ognisko by sie zrobiło?

A która to główka na zawadach ? Bo my na ogół operujemy na opasce od zimnego kanału na Siekierkach do ujścia Jeziorki , to i główek jest kilka . Może by się spotkać w jakimś umówionym punkcie i dojechać już razem na miejsce docelowe .

A ognisko z kiełbasą jak najbardziej wskazane Tak Trzymać

km73
Maciek dobrze prawi.
-Kuba,
wymieńmy się na PW nr tel. i umówmy np. na pętli autobusowej w Wilanowie. Polecimy dalej razem na explorację wisełki.
Ognisko i kiełbasa OBOWIĄZKOWA!!! Ognisko

Czy ktoś jeszcze się pisze?
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kuba Fortuna
No to pętla autobusowa w Wilanowie. o 7 wam pasuje?

Fajnie by było jak by był ktoś jeszcze. Ze mną bedzie jedna osoba

km73
Kuba Fortuna napisał(a):

No to pętla autobusowa w Wilanowie. o 7 wam pasuje?

Fajnie by było jak by był ktoś jeszcze. Ze mną bedzie jedna osoba

Dla mnie 7 jest OK. 30/04 będę miał bardzo ciężki dzień w pracy, a zatem zdążę się kawałek przespać.
Ps. Pętla autobusowa u zbiegu Wiertniczej i Wilanowskiej jest OK.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kuba Fortuna
Koledzy sytuacja kryzysowa Shock zgubiłem portfel z kartą wędkarską a na opłaty wiślane w tym momencie mnie nie stać. Czy koledzy z Warszawy się orientują gdzie mogę wykupić jednodniowe pozwolenie i łowić na Zawadach? Egzamin będę zdawał w Chodakowie no i czy da rade tak zrobić ze zapisze się do koła w warszawie?

Kuba Fortuna
Sytuacja opanowana portfel leżał u ojca w samochodzie Grin

Lukasz Szlafka
Kuba Fortuna napisał(a):

Koledzy sytuacja kryzysowa Shock zgubiłem portfel z kartą wędkarską a na opłaty wiślane w tym momencie mnie nie stać. Czy koledzy z Warszawy się orientują gdzie mogę wykupić jednodniowe pozwolenie i łowić na Zawadach? Egzamin będę zdawał w Chodakowie no i czy da rade tak zrobić ze zapisze się do koła w warszawie?

Nawet jak byś zgubił to jaki egzamin ? replikę byś dostał za parę zł
<',)))>< Gofer

Lucas
Dokładnie, jeżeli już opłaciłeś to mają to w dokumentach.

Maciej Kupinski
Lucas napisał(a):

Dokładnie, jeżeli już opłaciłeś to mają to w dokumentach.

Dokładnie - Koło ma w dokumentach kto składki opłacił - tylko czy Skarbnik może wydać Ci kolejne znaczki bez płacenia za nie ( teoretycznie to tak jak by sprzedał kolejne zezwolenie ) , czy jakiś dokument zastępczy . Dziś będę się widział ze Skarbnikiem naszego koła to dokładnie wypytam jak wygląda sprawa opłat i wpiszę informacje , na pewno będzie przydatna jak komuś przydarzy się ponownie takie nieszczęście .

Maciej Kupinski
No i wszystko wiadomo .

Kuba i inni którzy zgubią dokumenty .

Po pierwsze jeśli zgubiłeś Kartę wędkarską , nie zdajesz żadnych egzaminów . Jedziesz do starostwa gdzie była wydawana i wypełniasz wniosek o wystawienie duplikatu karty . Wpłacasz 10 zł jak przy wyrabianiu karty +musisz mieć foto i temat zamknięty . Dysponujesz duplikatem karty .

Kolejny krok , to udajesz się do skarbnika koła , gdzie za złotych jak dobrze pamiętam 5 kupujesz duplikat legitymacji . W duplikacie legitymacji skarbnik umieszcza odręczne potwierdzenie jakie składki i w jakich kwotach wpłaciłeś , stempluje to swoją pieczątką i pieczątką koła i możesz jechać na ryby Smile

Nie ma potrzeby zdawania egzaminu i płacenia składek ponownie z racji zgubienia dokumentów .

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.15
11,332,001 unikalne wizyty