PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Gdybyś musiał wyjechać poza Polskę to gdzie?
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Luty 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Jacuś
To nas też dotyczy
Logo Holenderskiego związku wędkarskiego

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,337

· Najnowszy użytkownik: Kejkosz

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Gdybyś musiał wyjechać poza Polskę to gdzie?
Kris
W dobie ciągłego przemieszczania się i podróży po Europie i Świecie za pracą czy na urlopie gdzie byście się "widzieli "? I dlaczego ?
Zapraszam do dyskusji.
Ja osobiście (oprócz Rugii Pfft) wybrałbym Skandynawię. Dania, Szwecja lub Norwegia to by były kraje w których na pewno bym się zaaklimatyzował Wink

J-23
Żeby łowić szczupaki inne ryby też, nie muszę nigdzie wyjeżdżać , wystarczy popływać po naszych pięknych jeziorach,a trochę ich mamy .
Edytowane przez J-23 dnia 23.03.2015 21:14

Kris
J-23 napisał(a):

Żeby łowić szczupaki inne ryby też, nie muszę nigdzie wyjeżdżać , wystarczy popływać po naszych pięknych jeziorach,a trochę ich mamy .

J-23 nie tylko ryby miałem na myśli ogólnie Wink

Maciej Marchwiak
najlepiej na Bialorus ! Za 300 dolarow miesiecznie mozesz zyc jak paczek w masle ! Przyroda prawie nietknieta !
Camelot

Lukasz Szlafka
Alaska- domek w środku lasu i wszystko mam w d.... Smile
<',)))>< Gofer

Bogumil Trzcinka
Mi wprost się marzy Alaska . Domeczek nad wodą w dziczy ... Jak oglądam " Przetrwać nad Jukonem " czy podobne programy , to autentycznie zazdroszczę tamtym ludziom Smile
Pfft

Zbigniew Kapustynski
Przyłączam się do tego domku na Alasce.Zdecydowanie. Można zabijać i zjadać wszystko,żeby przeżyć. Żadne C&R.Całkowita swoboda.Tak Trzymać
zibibinio

Mariusz Kroczak
Tak Alaska jest kusząca.....
MotylSmile

Radek Uscinski
Mariusz Kroczak napisał(a):

Tak Alaska jest kusząca.....

12 sierpnia.

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pęknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Alaska jest najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.

11 listopada.

Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieje, że wreszcie zacznie padać śnieg.

2 grudnia

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdowa. Zrobiliśmy sobie świetna bitwę śnieżną (wygrałem) a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Alaskę.

12 grudnia.

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z droga dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdna drogę dojazdowa nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Cale dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skurwysyn!

25 grudnia

Wesołych Pierdolonych Świat! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skurwysyn od pługu śnieżnego...przysięgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypia drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

27 grudnia

Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia

Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtają nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozwaliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia

Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi cholerny jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te pieprzone zwierzaki. Ze tez myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja

Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi.

18 maja

Przeprowadziłem się z powrotem nad morze. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu na Alasce.
Szpadel

Mariusz Kroczak
Mieszkałem w górach i rano do szkoły szedłem przecierając droge w sniegu prawie po pachy. Kocham zime! A ta akcja z pługiem Tak Trzymać
MotylSmile

Kris
Dobre Radek ,dobreTak TrzymaćRotflBravo

Jacek Wrobel
Lukasz Szlafka napisał(a):

Alaska- domek w środku lasu i wszystko mam w d.... Smile

Ojoj... ten z pługiem Ci się napewno nie zmieściHihi

Ja bym to Gofer napisał tak....
Alaska- domek w środku lasu, trzy niedźwiedzie, łoś pedał i wszystko mam w d.... Pfft

Radziu ten od pługa jeszcze cierpi, nieźle żeś mu przyfastrygował, tyle że już drugi raz, pierwszy gdzieś w Karkonoszach oberwałHihi

Pytanie brzmiało gdzie byś chciał mieszkać gdybyś musiał wyjechać...tego nie wiem ale gdybym nie musiał tylko chciał to...
Haapasaaren Lomakylä - Finlandia i jedna z małych wysepekCool juz mogę się pakować jakby co, te waleczne jak cholera szczupaki, grube okonie i jazie, wzdręgi na spiniora, łososie i sandacze. Ten klimat, krótkie noceZdrowie grzyby!!!
Co noc mi się śni, może w przyszłym roku skrzykniemy ekipęCygaro
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Mayki
Nie ma jak w domu Szpadel, dla mnie to norma więc nie ma co szukać na Alasce takich wrażeń. U mnie zwykla rzecz jelenie z podworka wyganiac parszywce.A snieg to inna checa, wstajesz rano i kilka ton na dzień dobryWink.A na temat pługa to sie nawet nie wypowiadam Smile
Z miejsc do zamieszkania znalazł bym kilka miejsc na świecie gdzie byłoby świetnie np, pod Barceloną jest kilka szczytów gór na ktorych dom mój stanąć by mógł, jest jeszcze piekna Mongolia, Gruzja lub np Sardynia ze swoim skalistym brzegiem, ale i tak nikt takich wód w dostępie nie ma jak Maniek Pfft
prosiłem Boga aby dał mi wszystko,a dostałem życie abym mógł cieszyć się wszystkim,ale ryb nadal nie umiem łowić

Krzysztof Poniewierski
Hmmm. Ciekawy temat.
Ja mógłbym mieszkać prawie wszędzie (pustynie i lodowce odpadają) byle rodzina była przy mnie.
W Szwecji mieszkałem kilka miesięcy i przy mentalności jej mieszkańców i ilości "polaczków" to mieszkać tam bym nie chciał.
Alaska odpada ze względu na skrócony czas wegetacji roślin.
K-Pon

Kris
nikt nie wspomniał o Rosji tam większa dzicz niż na Alasce nawet tygrysy są nie wspominając o o tajmieniach o bilecie w jedną stronę .....

Lukasz Szlafka
O Putinie nie zapomnij Smile
<',)))>< Gofer

Bogumil Trzcinka

Grin To samo chciałem napisać Grin
Pfft

Kris

Czego się czepia tyż wędkorz Fishing

Kamil Zaczkiewicz
Ostatnio oglądałem bardzo fajny filmik z chorwackiej rzeki. Kleniozaury, że Shock I bolenie również przyzwoite. A i mają piękne rzeki pstrągowe.

Czyściutkie morze, klimat i kuchnię śródziemnomorską uwielbiam, mógłbym tam jeździć co roku, a doniesienia wędkarskie sugerują, że i mieszkać Grin
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Lukasz Szlafka
Kris napisał(a):

Czego się czepia tyż wędkorz Fishing

Mięsiarz, a nie wędkarz Smile
<',)))>< Gofer

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo