PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Ustawa z dnia 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Kolejny wypad
Urlop Galicja 2020
Urlopowe

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie



Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 1,299

· Najnowszy użytkownik: Fishmaniak

Stop sieciom w PZW



Zobacz temat

 Drukuj temat
Ustawa z dnia 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym
Arek Pawlak
USTAWA z dnia 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym


Pozdrawiam, Arek.
 
Maciej Marchwiak
lektura tych przepisow utwierdzila mnie w przekonaniu, ze moj wyjazd z Polski byl trafna i uzasadniona dezyzja
Camelot
 
Arek Pawlak
Zaktualizowałem link do ustawy, ponieważ szykują się jakieś zmiany.

Już myślałem, że będzie jakiś ukłon w stronę belly-boatowców, bo w art. 27a (odnośnie karania) będzie od 1.08.2020. zmiana:

[z]
Kto:
[6)dokonuje połowu ryb, wykorzystując do tego sprzęt pływający niezarejestrowany lub nieoznakowany albo oznakowany niezgodnie z przepisami art.20 ust.2 lub art.21 pkt4,]


<na>
Kto:
<6)dokonuje połowu ryb, wykorzystując do tego jednostkę pływającą nieoznakowaną albo oznakowaną niezgodnie z art.20 ust.2,>

ale, jeśli wrócimy do przywołanego art. 20 ust.2, to tam nadal jest użyty zwrot "sprzęt pływający", jedynie dopisali podstawę prawną dotyczącą rejestracji.

[2.Sprzęt pływający służący do połowu ryb podlega obowiązkowi oznakowania i rejestracji.]

<2.Sprzęt pływający służący do połowu ryb podlega obowiązkowi oznakowania i rejestracji zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 21grudnia 2000r. o żegludze śródlądowej (Dz.U. z2019 r. poz. 1568 i 1901).>
Pozdrawiam, Arek.
 

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.07
13,351,903 unikalne wizyty