PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach - 2015
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach - 2015
Kamil Zaczkiewicz
Z nieskrywaną przyjemnością otwieram nowy wątek, dotyczący naszych relacji znad wody Smile

Dzisiaj, z racji chwili wolnego, wyskoczyłem poszwędać się brzegiem pstrągowego ciurka. Łatwo nie było, ale udało się wyłuskać pierwszą rybkę sezonu, jakieś 33-35cm. Dwie inne ryby zawróciły pod nogami, a jeszcze inna spadła.

To tak na dobry początek Wink

Zdjęcie postaram się wstawić, jak uda mi się zgrać je z telefonu...
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Robert
Moj sezon tez rozpoczęty.
Wczoraj zakończyłem rok 2014 wypadem na lód, nowy sezon rozpocząłem tak samo. Efekty ilościowe owszem i były, ale wielkością okoń nie powalał. Limit dobowy x3 ale z tego tylko polowa była ponad wymiar. Ogólnie łowienie nie było dziś za przyjemnie, ponieważ ocieplenie robi swoje i lodu ubywa trzaskał pod stopami, jutro już nie będę próbował. Nie ma co przesadzać.
pikefinder.pl/upload_img/36518_zdjecia z kamerki panasonic 2014 070.jpg

Ot takie psiaczki się czepiały.
pikefinder.pl/upload_img/01849_zdjecia z kamerki panasonic 2014 065.jpg

Nie wiem, coś z z tym wklejaniem zdjęć nie idzie .

Wklejaj link do foto przez 9 ikonkę od lewej pikefinder.pl/includes/bbcodes/images/img.png

Kamil Zaczkiewicz
Pokręciłem się dzisiaj po okolicy, ku ogromnej uciesze mojego wehikułu(opił się, jak zły Wink ). Najpierw jedna rzeczka pstrągowa, bez efektów, potem kontrolnie zahaczyłem zobaczyć, czy pobliska zaporówka już zamarzła...No, nie do końca tak, jakbym chciał. Połowa zbiornika wesoło faluje w rytm wiatru, a druga część skuta lodem. Jako, że strachu i pieniędzy nigdy nie miałem, władowałem się na lód Shock Grin Oczywiście w miejscu, które doskonale znam i wiem, że głębokość nie przekracza tam półtora metra, a dno jest twarde. Wchodziłem spokojnie i powoli, co kawałek robiąc otwór. Lód "czarny", bez porów i pęknięć, dobre 8cm. Zresztą stare, zamarznięte, świadczą o tym, że "nasi" już tu byli Wink Zrobiłem może z 4-5 otworów i dla spokoju sumienia w każdym kilka razy mignąłem blaszką. Bez ryb. Ale pierwsza dziurka 2015 zaliczona Juhu

Potem pojechałem na kolejną niewielką rzeczkę i tam zaliczam kilka kontaktów wymuszonych graniem woblerem z kropatymi. Rybki niewielkie, ale okazów tam ni ma, więc bez zaskoczenia. Ale czas na wodą spędzony bardzo przyjemnie Happy

Pozdrówka!
Kamil
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Damian Poweska
Gratuluję chłopaki otwarcia sezonu, ja jeszcze karty nie płaciłem a i czasu trochę brak Sad

Kamil Zaczkiewicz
Gryzą, gryzą...Szkoda tylko, że ciągle małe Wink Dzisiaj jeden przyjemniaczek się wymłynkował w nurcie z bezzadziorów. Ilościowo jest dobrze, dzisiaj...przestałem liczyć po dwunastym, czy piętnastym Wink Ale na razie trudno o coś 40+....

pikefinder.pl/upload_img/15042_Potoczek.jpg
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Arek Pawlak
Mucha?
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
A gdzie tam Wink Sznur czeka na rójki owadów i zbiórki sucharów Wink

Dzisiaj głównie robotę robił Horn 4 cm.
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Damian Poweska
Fajna mordka na fotce Tak Trzymać

Longin Bojanowski
Kamil, i już zakładasz folder "fotki kalendarzowe".
Loniek

Arek Pawlak
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

To jak na spina, to może bym się wybrał kiedyś z Tobą...
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
Arek Pawlak napisał(a):

Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

To jak na spina, to może bym się wybrał kiedyś z Tobą...

No jak nie, jak tak Wink

P.S
Albo ja z Tobą Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Jacek Wrobel
Jaki fotogeniczny kropuś, gratulacje Kamil i rybki i foci!
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Bogumil Trzcinka
Wódz jak się szybko wprosił na rybki Grin Grin Grin
Pfft

Damian Poweska
Bogumil Trzcinka napisał(a):

Wódz jak się szybko wprosił na rybki Grin Grin Grin

Bo już od Stycznia zbiera zdjęcia do kalendarza Grin

Lukasz Szlafka
U Arka w łapskach kropka nie będzie widać, Arek do kalendarza to musi pozować z tarponem co najmniej Smile
<',)))>< Gofer

Lucas
Kamil świetne zdjęcie Smile Ja na razie kompletuje przynęty na wiosenne łowy Smile

Damian Poweska
Lukasz Szlafka napisał(a):

U Arka w łapskach kropka nie będzie widać, Arek do kalendarza to musi pozować z tarponem co najmniej Smile

Jak ustrzeli 60cm to coś będzie widać Wink

Kamil Zaczkiewicz
Damian Poweska napisał(a):

Lukasz Szlafka napisał(a):

Jak ustrzeli 60cm to coś będzie widać Wink

Łatwiej będzie to zrealizować w 2 kawałkach Wink
Po trzydziestaku w łapkę Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Maciej Baranski
@Kamil fajna rybka w super ujęciu. Gratki.

Ja czekam do lutego i jak sezon na rzekach ruszy poszlajam się brzegiem jakiegoś potoczku w poszukiwaniu szlachetnych rybek.
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Damian Poweska
Dziś pojechałem na kropki i mogło być cudnie a było niestety tylko dobrze.
Z samego rana nic się nie działo aż do południa bo zacząłem pstrągiem dobre 40+ ale po krótkim holu ryba się wypieła, 10 minut później złowiłem pierwsze 41cm kropek w tym roku Smile

[img]pikefinder.pl/upload_img/58607_DSC_0355.jpg[/img]

[img]pikefinder.pl/upload_img/79534_Pstrąg.jpg[/img]

kolejne 10 minut i znów branie ale tym razem szczupaczek a ogólnie było ich 3 sztuki Smile
Ale dzionek byłby perfekcyjnie zakończony gdybym złowił ostatniego pstrągala który na krótkim dyszlu uderzył w wobka którego już miałem wyciągnąć by oddać kolejny rzut, pstrąg wygiął pięknie kija i po sekundzie już go nie było oceniam go na 60+ po tej akcji odechciało mi się łowić i trochę posiedziałem sobie na trawce bo nogi się trochę ugięły, w takim momencie pewnie ci co palą jarają szlugę a ja siedziałem i myślałem że znów ładna rybka tylko się pokazuje a fotki nie będzie Płacze
Miejscówka namierzona więc może następnym razem...

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12
10,276,698 unikalne wizyty