PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Tatuaże... również te wędkarskie ;)
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Sierpień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
DTC

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

grzyby
Szczupaczyca 116
Odlot

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,309

· Najnowszy użytkownik: szymanek69

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Tatuaże... również te wędkarskie ;)
Kamil Zaczkiewicz
Siemanko!
Z racji, że to hyde park, więc dyskusja może nieco zboczyć z głównej trasy forum Wink

Macie/planujecie wykonanie jakiegoś tatuażu? Czy może jesteście zdecydowanymi przeciwnikami i tatuaże odbieracie jako jedynie naznaczanie się skazańców?
Wiem, że to forum wędkarskie, a tatuaże, to zupełnie inna bajka... Ale nie do końca, bo przecież coś takiego, jak wędkarskie tatuaże również są i osobiście przyznam, że mam nawet pomysł na jeden projekcik, oczywiście z motywem "rybnym", ale żonę jeszcze muszę przekonać Grin A ta twierdzi, że już całkiem mnie pogięło. Ale ja nie zaprzeczam i się nie wypieram Wink

Patrząc jednak na doświadczenia znajomych, twierdzę, że na tym nie ma co oszczędzać. Solidne studio gwarantuje sterylność, pewność wykonania i jakość dzieła na wiele lat. Kolega z pracy ostatnio sobie całe plecy wydziargał. Ponad 3 tysie i chyba 5-6 wielogodzinnych sesji go to kosztowało, ale zdecydowanie warto, bo efekt jest imponujący.

A Wy? Jak się na to zapatrujecie? Wink

pikefinder.pl/upload_img/40327_dziarka.jpg
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Arek Pawlak
Jeśli ktoś ma ładne ciało, które stanowi idealny podkład, to jak najbardziej jestem zaTak Trzymać
Pozdrawiam, Arek.

Bogumil Trzcinka
Tatuaże świetna sprawa Tak Trzymać Mam w planach w niedalekiej przyszłości wrzucić coś nowego Smile I poprawić stare buraki Grin

Tak ap ropo wędkarskich ten jest elegancki .

pikefinder.pl/upload_img/68271_tp.jpg
Pfft

km73
...ale żonę jeszcze muszę przekonać Grin A ta twierdzi, że już całkiem mnie pogięło. Ale ja nie zaprzeczam i się nie wypieram Wink

Kamil,
moja żona też mówi, że w domu ma troje dzieci, tylko jedno z nich, czyli ja, trochę starszeSmileSmileSmile

Co do TATU, to mam kilku kumpli z tatuażami. Potwierdzają że nie ma co oszczędzać, tak napisałeś, tylko jest jedno ALE, jak już masz pierwszy to niebawem pojawia się drugi, trzeci, itd.

Tak ja Arek napisał, aby temat się dobrze komponował, musi być na czym. Fajne kobiece ciało, lub wg mnie kawałek męskiej muskulatury. Nie raz widziałem sflaczałych typów z tatu, lub nazwijmy to delikatnie nieatrakcyjne kobiety, gdzie efekt był odwrotny.

Musisz też się dokładnie zastanowić nad tym jaki TATU sobie wykonasz: płytki czy permanentny. Obecna medycyna daje możliwości odwrócenia, ale to czas i kolejne pieniądzory http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/jak-usunac-tatuaz-jak-pozbyc-sie-niechcianego-tatuazu_35971.html
Do tego lokalizacja TATU -czy np. nie zaszkodzi Ci to w życiu zawodowym. Nie wszyscy pracodawcy mile na to patrzą, np. Przedstawiciel Handlowy reprezentujący firmę z wyeksponowanymi dziarami, itd.

Sam się kilka razy zastanawiałem, ale musiał bym ja Hardkorowy Koksu podpakować trochę biceps i klatęPaker
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Marcin S
ALE, jak już masz pierwszy to niebawem pojawia się drugi, trzeci, itd.

Zgadza się, korci niezmiernie Grin

Radek Uscinski
km73 napisał(a):

...ale żonę jeszcze muszę przekonać Grin A ta twierdzi, że już całkiem mnie pogięło. Ale ja nie zaprzeczam i się nie wypieram Wink

Kamil,
moja żona też mówi, że w domu ma troje dzieci, tylko jedno z nich, czyli ja, trochę starszeSmileSmileSmile

Co do TATU, to mam kilku kumpli z tatuażami. Potwierdzają że nie ma co oszczędzać, tak napisałeś, tylko jest jedno ALE, jak już masz pierwszy to niebawem pojawia się drugi, trzeci, itd.

Tak ja Arek napisał, aby temat się dobrze komponował, musi być na czym. Fajne kobiece ciało, lub wg mnie kawałek męskiej muskulatury. Nie raz widziałem sflaczałych typów z tatu, lub nazwijmy to delikatnie nieatrakcyjne kobiety, gdzie efekt był odwrotny.

Musisz też się dokładnie zastanowić nad tym jaki TATU sobie wykonasz: płytki czy permanentny. Obecna medycyna daje możliwości odwrócenia, ale to czas i kolejne pieniądzory http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-profesjonalne/jak-usunac-tatuaz-jak-pozbyc-sie-niechcianego-tatuazu_35971.html
Do tego lokalizacja TATU -czy np. nie zaszkodzi Ci to w życiu zawodowym. Nie wszyscy pracodawcy mile na to patrzą, np. Przedstawiciel Handlowy reprezentujący firmę z wyeksponowanymi dziarami, itd.

Sam się kilka razy zastanawiałem, ale musiał bym ja Hardkorowy Koksu podpakować trochę biceps i klatęPaker

A plecków nie ma albo łydki?Wink Zresztą kto powiedział, że trzeba być napakowanym Grin Tatuaż robi się sobie a nie komuś więc ocena, że ktoś w tatuażu wygląda nie atrakcyjnie to nie nam jest to oceniać.
Mi się podoba biomechanika i może w końcu uda mi się w zimę zrealizować swój planFrown
I jeszcze takie coś Smile https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520846948016272&set=a.241819972585639.39489.240431602724476&type=1&theater
Szpadel

km73
A plecków nie ma albo łydki?Wink Zresztą kto powiedział, że trzeba być napakowanym Grin Tatuaż robi się sobie a nie komuś więc ocena, że ktoś w tatuażu wygląda nie atrakcyjnie to nie nam jest to oceniać.
Mi się podoba biomechanika i może w końcu uda mi się w zimę zrealizować swój planFrown
I jeszcze takie coś Smile https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520846948016272&set=a.241819972585639.39489.240431602724476&type=1&theater

Radek,
na łydce mi się nie podobają, na plecach szybciej, ale to wszystko oczywiście rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ja piszę co mi się podoba, a co nie i jest to tylko mój pogląd na sprawę.
Tak jak napisałeś to wytatuowany ma się z tym czuć dobrze i jużSmile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Lukasz Szlafka
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

Siemanko!
Z racji, że to hyde park, więc dyskusja może nieco zboczyć z głównej trasy forum Wink

Macie/planujecie wykonanie jakiegoś tatuażu? Czy może jesteście zdecydowanymi przeciwnikami i tatuaże odbieracie jako jedynie naznaczanie się skazańców?
Wiem, że to forum wędkarskie, a tatuaże, to zupełnie inna bajka... Ale nie do końca, bo przecież coś takiego, jak wędkarskie tatuaże również są i osobiście przyznam, że mam nawet pomysł na jeden projekcik, oczywiście z motywem "rybnym", ale żonę jeszcze muszę przekonać Grin A ta twierdzi, że już całkiem mnie pogięło. Ale ja nie zaprzeczam i się nie wypieram Wink

Patrząc jednak na doświadczenia znajomych, twierdzę, że na tym nie ma co oszczędzać. Solidne studio gwarantuje sterylność, pewność wykonania i jakość dzieła na wiele lat. Kolega z pracy ostatnio sobie całe plecy wydziargał. Ponad 3 tysie i chyba 5-6 wielogodzinnych sesji go to kosztowało, ale zdecydowanie warto, bo efekt jest imponujący.

A Wy? Jak się na to zapatrujecie? Wink

pikefinder.pl/upload_img/40327_dziarka.jpg

Na tą pośrodku mogę się cały dzień zapatrywać Smile
<',)))>< Gofer

Jacek Wrobel
No te jeden strasznie mi się podoba, ale żeby tak można cały zobaczyćHaha
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

km73
A co byście zrobili jakby się okazało że to piosenkarka z Austrii Aaaaaa
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kamil Zaczkiewicz
Wow! Wink
Nie spodziewałem się aż takiego licznego odzewu Smile Ale trafnie przewidywałem, że odzew na pewno będzie na zdjęcie... Wink

Bogumił- fajny motyw!

Odnośnie Waszych uwag. Osobiście nie podobają mi się tribale, które zresztą nie każde studio wykonuje. Dobre(mające sporo chętnych) studia nie robią tribali, napisów i w ogóle gotowych wzorów. Artyści sami tworzą indywidualne projekty po rozmowie z zamawiającym tatuaż, najpierw tworzą go w formie rysunku, konsultują z klientem i dopiero nanoszą na ciało. Cenią się, ale coś za coś...

Jeśli chodzi o mięśnie- w ogóle zdrowa, wysportowana i z reguły opalona sylwetka lepiej się prezentuje. Tatuaż na takiej może i też, aczkolwiek tatuaż miałby być tylko dla mnie.

Miejsce również niezbyt odsłonięte. Wybrane tak, by dziarki nie było widać nawet podczas noszenia koszulki z krótkim rękawem. Tatuaż ma być dla mnie, a jak będę chciał, to komuś pokażę, a nie, że każdy będzie widział go non stop Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Slawomir Tabor
sumowapasja.pl/images/imagehost/39a84e93f2c6a4cedc31e592c51e263f.jpg
TABOR

Jan Brzozowski
Sporo jest takich z rybkami...

sumowapasja.pl/images/imagehost/9ca0d6b50cd0d47ca760b9690103c9c2_tbig.jpg
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Slawomir Tabor
Janek Ty zbereźniku. Bicie
TABOR

Kamil Zaczkiewicz
Jeszcze coś wędkarskiego:

pikefinder.pl/upload_img/03962_dziara pstrąg.jpg
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Marcin S
Po drugiej sesji
pikefinder.pl/upload_img/04352_DSC_0097.jpg
Cdn..
Edytowane przez Marcin S dnia 09.07.2014 12:42

Bogumil Trzcinka
Marcin , kozak dziara Tak Trzymać
Pfft

Lucas
No w koncu pokazałeś Smile Ciekaw jestem efektu końcowego. Teraz już robi wrażenie Smile Ja jeszcze nie wiem co z moją przyszłością, jak już będę wiedxial na czym stoję to pewnie coś jeszcze sobie wydziaram Grin

Kamil Zaczkiewicz
Marcin, fajny motyw! Smile
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Jan Brzozowski
Piękny, Marcin Tak Trzymać Jesienią go jeszcze nie miałeś.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.18
11,196,068 unikalne wizyty