PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Savage Gear Trolling 258 cm 12-25 LBS
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,264

· Najnowszy użytkownik: ivyf2033

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Savage Gear Trolling 258 cm 12-25 LBS
Arek Pawlak
Savage Gear Trolling 258 cm 12-25 lbs.

pikefinder.pl/upload_img/13596_savagear_trolling_258.jpg

Seria Savage Gear Trolling 2 to ultra lekkie i bardzo wytrzymałe wędki zaprojektowane tak by charakteryzowały się maksymalną wydajnością w czasie trollingu Downriggerem, Dipsy Diverem lub parawanem trollingowym w wymagających skandynawskich warunkach - zarówno w słonej jak i w słodkiej wodzie. Doskonale się sprawdzi również na polskich słodkowodnych akwenach przy łowieniu szczupaków, sumów czy sandaczy z trollingu. Przelotki i reszta komponentów są dobrane tak by sprostać nawet największym wyzwaniom w najtrudniejszych warunkach - nie uznajemy kompromisów!

- Uchwyt kołowrotka SG Gold Label R/S
- Przelotki Premium SIC
- Wysoko modułowe włókno węglowe
- Uchwyt z twardej pianki EVA
- Antypoślizgowy adapter do pasa walki
- Długość (cm) - 258
- Wytrzymałość - 12-25 LBS
- Długość transportowa (cm) - 140
- Ilość Sekcji - 2
- Akcja - Paraboliczna
- Waga (g) - 250
- Cena: ok. 250 - 280 zł

Dzisiaj skusiłem się na wyżej opisaną wędeczkę. Oprócz trolla chcę ją sprawdzić w tradycyjnym łowieniu dorszyków. O wynikach będę informowałSmile
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
Uzbrojenie pod spin, czy cast? Bo brak pazura i przelotki sugerują spin, ale takie wędki czasem są opisywane, jako "uniwersalne".

Gdzie kupowałeś? U nas gdzieś można go pomacać?

Może się uda go powyginać już za nieco ponad 2 tygodnie? Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Arek Pawlak
Uzbrojenie - jak widać na zdjęciu, raczej pod spina, choć pierwsza przelotka niska i mała... Kupiony w sklepie w galerii. W tej chwili można pomacać u mnie, bo to chyba ostatni był...
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
"Wpadnę do Cię" w celu organoleptycznego sprawdzenia Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Arek Pawlak
Zapraszam.

pikefinder.pl/upload_img/61283_savage-gear-trolling-rods-pikefinder-1000Q100.jpg

pikefinder.pl/upload_img/06415_trolling-and-downrigger-rods-butt-pikefinder-1000Q100.jpg
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
Gimbal do pasa jest, fore też konkretnej długości, żeby odpowiednio holować, a omotki są na underwrapie? Bo nie widać...

Kolorek fajowy, tylko kurna ta czerwona szczytówka... Sad
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Arek Pawlak
Omotek nie obejrzałem dokładnie, bo żonka focha strzeliła, że "kolejną wędkę kupuję, a już mam ze dwadzieścia", a Kamil świadkiem jest, jaki ja biedny i nie mam na co łowić na naszej kochanej OderceGrin

Co do malowania szczytówki, to ma być chyba lepiej widać branie w trollu, ale to chyba jakieś nieporozumienieSmile

Jak już pisałem wędkę chcę używać też do łowienia dorszy, a w wędkach morskich takie malowanie szczytówki to standard.
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
Sumowe branie w trollu to raczej ciężko przegapić Wink

No kijek by Ci się jakiś przydał, ale póki co "od biedy" masz czym machać Wink Grunt, żeby się kije gięły Wink

Ja swojej "małżowinie" powtarzam, że jak ona, mając całe szafy ciuchów twierdzi, że "nie ma się w co ubrać", to ja mając tyle kijów i przynęt- nie mam czym łowić Grin
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Longin Bojanowski
W trolu ważne, żeby dobrze amortyzowała pierwsze uderzenie. Przelotki raczej pod stałoszpulowca. Co do tego że mała pierwsza to ma to znaczenie jak byś wykorzystywał jako typowego spina, do trola raczej wypuszczasz linkę więc nie ma to znaczenia. Ilość przelotek może wskazywac na to, że można zastosować multika ale trzeba by sprawdzic jak sie ugina i czy przy dużym ugięciu linka nie będzie szorowała po blanku. Omotki (chyba dobrze widzę) z białej nitki i lakier bezbarwny, Mogli położyć biały lakier i było by lepiej. Nie widzę dobrze uchwytu. Full metal czy plastik?
Loniek

Arek Pawlak
Jutro zrobię jakieś zdjęcia i opiszę lepiej. Widzę, że nie ma odpuśćGrin
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
No właśnie to zbrojenie wydaje się być takie "hybrydowe". Ciekawe jak z kręgosłupem blanku i stronie zbrojenia. Może się okazać, że można i multik i klasyka. Aczkolwiek osobiście nie lubię zbrojenia pod multik bez pazurka. Ale nie łowię wertykalnie, tylko typowy casting.
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Fajny kijaszek też się przymierzam do zakupu

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.49
10,290,380 unikalne wizyty