PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Natura w naszym otoczeniu
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Lipiec 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,293

· Najnowszy użytkownik: ryszardpat

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Natura w naszym otoczeniu
Arek Pawlak
Po powrocie z wyjazdu świątecznego na balkonie zastałem gniazdoSmile jak się okazało po przylocie właścicielki samicy - jest to gniazdo kosa.

Przez kilka dni składała kolejne jajka

pikefinder.pl/upload_img/13096_IMAG0145.jpg

i jest ich w tej chwili pięćSmile

pikefinder.pl/upload_img/64075_20140430_075523.jpg

pikefinder.pl/upload_img/03578_20140430_075551.jpg

pikefinder.pl/upload_img/69234_20140501_081342.jpg

A to co mnie czeka:

Pozdrawiam, Arek.

Bogumil Trzcinka
Ładnie się wpasowały Smile że też w mieście lepszej miejscówki nie znalazły Grin wyczuły dobrego ludzia i wbiły mu na teren Grin
Pfft

Kamil Zaczkiewicz
Toż to prawie jak przepióreczka..... Grin Grin
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Jacek Wrobel
Arek szykuj się na Ojca ChrzestnegoHihi
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Jan Brzozowski
Pięcioraczki to nie byle co Wink
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Arek Pawlak
Kurcze, najgorsze, że dzisiaj wynosząc śmieci natknąłem się na trzy nieżywe pisklęta leżące na asfalcie obok śmietnika. Ludzie to nie mają sercaPłacze

Kurcze, to ja głuszę swoją żonę, żeby nie straszyła ptaka, jak otwiera balkon...

Opiszę Wam poniżej historię, która zdarzyła się naprawdę i miała miejsce piętnaście lat temu. W tamtym czasie pracowałem w fabryce Ford Poland w Płońsku i podczas produkcji okazało się, ze jeden z elementów układu chłodzącego auta jest uszkodzony i samochód poszedł na parking w oczekiwaniu na dostarczenie komponentu. W międzyczasie, jak auto stało na parkingu w oczekiwaniu na dostawę części, ptak zrobił pod maską gniazdo... Dyrektor kazał nakleić na aucie kartkę "Nie ruszać - gniazdo" i tak auto stało, aż ptaki się wykluły i wyleciały. Zaimponował mi nie tylko tą decyzją... Klient czekał na auto, aż ptaki się wyklują..
Pozdrawiam, Arek.

Beno Grudner
Wzruszyłem się.. Chylę czoła przed Ludźmi, takimi jak Wy Tak Trzymać

Jacek Wrobel
Arek Pawlak napisał(a):

Kurcze, najgorsze, że dzisiaj wynosząc śmieci natknąłem się na trzy nieżywe pisklęta leżące na asfalcie obok śmietnika. Ludzie to nie mają sercaPłacze

Kurcze, to ja głuszę swoją żonę, żeby nie straszyła ptaka, jak otwiera balkon...

Opiszę Wam poniżej historię, która zdarzyła się naprawdę i miała miejsce piętnaście lat temu. W tamtym czasie pracowałem w fabryce Ford Poland w Płońsku i podczas produkcji okazało się, ze jeden z elementów układu chłodzącego auta jest uszkodzony i samochód poszedł na parking w oczekiwaniu na dostarczenie komponentu. W międzyczasie, jak auto stało na parkingu w oczekiwaniu na dostawę części, ptak zrobił pod maską gniazdo... Dyrektor kazał nakleić na aucie kartkę "Nie ruszać - gniazdo" i tak auto stało, aż ptaki się wykluły i wyleciały. Zaimponował mi nie tylko tą decyzją... Klient czekał na auto, aż ptaki się wyklują..

Człowiek i......człowiekGrin

- Pearl Buck

Arek Pawlak
Jeśli chodzi o ptaka, temat wygląda tak, że pierwsze jajka które pokazałem na zdjęciu ze względu na zimno i opady deszczu zmarnowały się. Po tych opadach przyleciał kos-men (pierwszy raz go wtedy widziałem), postukał dziobem w jajka, pokiwał głową, coś tam poświrgolił do starej i odleciał. Gniazdo zostało opuszczone i te jajka coś opitoliło, bo pewnego ranka doliczyłem się tylko jednego...

Rozdział II

Po powrocie ze zlotu po zaglądnięciu do gniazda, okazało się, że jajek jest znowu pięć i za chwilę przyleciała samica, usiadła na nich i siedzi do dzisiaj, z małymi przerwami na posiłki.

Samiec w ciągu tygodnia przyleciał tylko raz i przyniósł jej jednego robaka, po czym odśpiewał serenadę w dolinie słońca i odleciał.

Zastanawiam się, czy nie zainstalować GoPro i nagrywać na pilota.
Wieczorami uruchomię edycję serialu "Wybrane chwilki z życia ptasiej rodzinki"Grin
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Mój syn w Barce też wychowuje kosa. Znalazł nieopierzonego pisklaka na ziemi i zabrał go do domu. Lada dzień go wypuści, bo już jest porządnie opierzony. Jak zdobędę fotki, to wstawię.

Zbigniew Kapustynski
Widzę,że balkon nie jest mały, to jeszcze Wróbelek może zawitać. Na wszelki wypadek Wodzu schłódź flaszeczkę.Wink
zibibinio

Jacek Wrobel
he,he jak wstawi to już lecęGrin

- Pearl Buck

Jan Brzozowski
Trzy dni temu w nieczynnej skrzynce na listy, która jest zamocowana do bramy:

pikefinder.pl/upload_img/08724_P1000184-JB-1050Q80W9.jpg

Widziałem też mamusię siedzącą na tych jajkach. Co ciekawe, nie ucieka nawet podczas otwierania i zamykania bramy kilka razy dziennie. Boję się pstryknąć fotkę, bo flesz może ją wypłoszyć, bez flesza nie będzie nic widać.

Arek Pawlak
A u mnie znów diupa. Siedziała, siedziała i w końcu odleciała i cztery jajka leżą już od tygodnia.
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Szkoda Frown
Musiało ją coś wypłoszyć.

Arek Pawlak
Nic jej nie wypłoszyło. Po prostu siedziała do chwili, aż stwierdziła, że z tych jajek nic się nie wykluje i opuściła gniazdo. Chyba samiec za szwankowałGrin
Edytowane przez Bogumil Trzcinka dnia 04.07.2014 16:19
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Czyli "pusty strzał" Shock

Lukasz Szlafka
Arek Pawlak napisał(a):

A u mnie znów diupa. Siedziała, siedziała i w końcu odleciała i cztery jajka leżą już od tygodnia.

Zrób jajówę to się nie zmarnują Smile
<',)))>< Gofer

Jan Brzozowski
Udało mi się pyknąć fotkę mamusi wysiadującej te jajka. Flesz jej nie wypłoszył Tak Trzymać

pikefinder.pl/upload_img/02743_P1000188-JB-1050Q80W9.jpg

Michal Mietkiewicz
[img][/img]
Bielik z pod Lubawy

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
11,130,974 unikalne wizyty