PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: NASZE KOCHANE ZDROWIE
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2019
Łowca Ryby Miesiąca
rutekm

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike 97cm
Pike 105cm
Szczupak Jacha67 97 cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 6

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: lukaszkosciukiewicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
NASZE KOCHANE ZDROWIE
Roberts
Zdrówka KamiluTak Trzymać,

Jan Brzozowski
A cóże to stanęło się, Kamil?
Cokolwiek by to było, dużo zdrowia życzę Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Zbigniew Kapustynski
Najpierw chodził na 4 nogach, potem na 2 a na końcu na 3. Taka jest zagadka.
Kamil postanowił ominąć trzy i jak widać na zdjęciu wrócił do czterech.
Co nie zmienia faktu, że życzę szybkiego powrotu do dwóch.Wink
zibibinio

Kamil Zaczkiewicz
Janku, wszak widzieliśmy się na Targach...

Cóż, kolejny i zapewne nie ostatni raz, "wysypał" mi się staw skokowy... Kości co prawda całe i wróciły na miejsce, ale tkanki miękkie poszły w drzazgi, a one też potrzebują niemało czasu na regenerację...
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Damian Poweska
Kamil zdrówka życzę.
U mnie też biodro idzie w najgorsze i w szybkim tempie zbliża się niuchronna operacja Sad tym bardziej że od biodra od 3 miechów boli mnie kręgosłub w dwóch miejscach i robi się to męczące już.
Starość nie radość hehe.

Kamil Zaczkiewicz
Damian, endoproteza? Sad
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

km73
Chłopaki, współczuję i zdrowia życzę.
Moje kolano bez przednich więzadeł też ma się różnie. Doskwiera brak roweru, który wzmacniał mięśnie.

Ps. Jak po czterdziestce budzisz się rano i nic cie nie boli, to znaczy, że nie żyjesz. Frown

Kiedyś z tego się śmiałem, teraz już nie. Płacze
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Damian Poweska
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

Damian, endoproteza? Sad

No niestety, już mogę robić kiedy chce bo 3 lata temu kwalikowałem się, co najgorsze jak robi się jedno to za jakiś czas drugie biodro Sad lipa straszna ale kiedyś to mnie czeka.

Mariusz Awarski
Chłopaki zdrowia jak najwięcej życzę.

Jacek Bartnik
Ja też z plecami mam wieczne problemy,ostatnio też bioderko zaczęło doskwierać.Zacząłem pić czystą siarkę organiczną i powiem że dolegliwości całkowicie nie zniknęły ale trochę się zmniejszyły.Niestety "peselioza" zaczyna atakować.

Jacek Wrobel
Siarka Jacku a i owszem pierwszorzędna sprawa ale trzeba ją długo i regularnie zażywać, naprawde działaSmile

Kamilu powodzonka i szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Damianku, Ty wiesz że powinieneś coś z tym zrobić, ale pewnie martwisz sie co i jak z tego wyjdzie, jak przebiegnie operacja, no i ta przerwa, w pracy i w rybkachFrown

U mnie też nie najlepiej, infekcja za infekcją, organizm coraz chyba słabszy, teraz leżę z zapaleniem płuc, walczę z gorączką i bólami mięśni, ale to wszystko wliczone w kosztySmile
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Jan Brzozowski
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

Janku, wszak widzieliśmy się na Targach...

Cóż, kolejny i zapewne nie ostatni raz, "wysypał" mi się staw skokowy... Kości co prawda całe i wróciły na miejsce, ale tkanki miękkie poszły w drzazgi, a one też potrzebują niemało czasu na regenerację...

Prawda, ale jako że stary już jestem, to i pamięć krótka Bezradny
Chłopaki, wracajcie do zdrowia, życzę Wam tego z całego serca Tak Trzymać

Damian Poweska
Jacek Wrobel napisał(a):

Siarka Jacku a i owszem pierwszorzędna sprawa ale trzeba ją długo i regularnie zażywać, naprawde działaSmile

Kamilu powodzonka i szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Damianku, Ty wiesz że powinieneś coś z tym zrobić, ale pewnie martwisz sie co i jak z tego wyjdzie, jak przebiegnie operacja, no i ta przerwa, w pracy i w rybkachFrown

U mnie też nie najlepiej, infekcja za infekcją, organizm coraz chyba słabszy, teraz leżę z zapaleniem płuc, walczę z gorączką i bólami mięśni, ale to wszystko wliczone w kosztySmile

No w sumie każdy się martwi co to będzie, nawet jak idzie się do dentysty to człowiek myśli Smile lekarze mówią żeby robić jak najpóźniej bo swoje to swoje ale już to swoje dobiega końca szybciej niż myślałem.
Na rybki to i czasu teraz nie mam zbytnio jak nie mi coś dolega to z Olafem itd. ale nie ma co żałować, pstrągi nie biorą u nas tak jak rok temu że nawet nie chce się jechać.
Na Białej jak złowisz 4 sztuki to trzeba się cieszyć, masakra. Na Wieprzu już nie byłem dawno a Por syfem płynie.

Jan Brzozowski
Damian, znam miejsce, gdzie można trafić siedemdziesiątaka, ale to daleko.

Radek Uscinski
A miał ktoś wycinany woreczek żółciowy i mniej więcej orientuje się czasu trwa rekonwalescencja? Grin
I zdrowia Panowie, bo zaraz wyjdzie, że możemy założyć klub ale połamańców Wink
Szpadel

Damian Poweska
Radek Uscinski napisał(a):

A miał ktoś wycinany woreczek żółciowy i mniej więcej orientuje się czasu trwa rekonwalescencja? Grin
I zdrowia Panowie, bo zaraz wyjdzie, że możemy założyć klub ale połamańców Wink

W czwartek mialem zabieg w sobotę wyszedlem do domu, z tydzien w sumie wiecej leżałem a po miesiącu juz pracowałem, trzy miechy później bylem już nad Ebro Smile

Radek Uscinski
Damian Poweska napisał(a):

W czwartek mialem zabieg w sobotę wyszedlem do domu, z tydzien w sumie wiecej leżałem a po miesiącu juz pracowałem, trzy miechy później bylem już nad Ebro Smile

Chcą mnie 24 kwietnia położyć i się teraz zastanawiam jak z początkiem sezonu Grin I do tego ważna sprawa po jakim czasie mogę wrócić do biegania, grania Go
Szpadel

Damian Poweska
Ja lekarza wypytałem prawie o to samo, pojechałem nad Ebro i łowiłem sumy, lekarz mówił że ogólnie szwy po pół roku się całkowicie zagoją i można robić wszystko ale tak naprawdę po 4,5 miecha można już wszystko.
Myślę że na 1 maja na pewno nad wodą nie będziesz ale po 3 tygodniach ja już łowiłem.

Jan Brzozowski
Radek, woreczek (ten żółciowy Cool ) to dzisiaj niewielki zabieg, też to przechodziłem.
Po tygodniu możesz normalnie funkcjonować bez forsowania się, a po miesiącu będziesz w 100% sprawny. (Oczywiście bez ekstremalnych wysiłków, bo tak jak Damian pisze, to można dopiero po kilku miesiącach.) I nie bierz sobie do serca rygorów żywieniowych (typu ścisła dieta, tego czy tamtego nie wolno). Mądry lekarz powiedział mi, że po kilku dniach można jeść wszystko, tylko w rozsądnych ilościach. Po prostu nie obżerać się i będzie git.
x1

Zbigniew Kapustynski
Radek, mnie wycinali pęcherzyk żółciowy bez rozcinania. Zrobili 3 otwory i usunęli. Może będzie u Ciebie też taka możliwość. 3-mam kciuki.Tak Trzymać
zibibinio

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.30
11,921,229 unikalne wizyty