PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: NASZE KOCHANE ZDROWIE
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2019
Łowca Ryby Miesiąca
rutekm

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike 97cm
Pike 105cm
Szczupak Jacha67 97 cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: lukaszkosciukiewicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
NASZE KOCHANE ZDROWIE
Arek Pawlak
Lukasz Szlafka napisał(a):

Ta z marchwią to do dupy jest, ciężko znaleźć tą poczciwą bez Smile

Do dupy, bo..?
Pozdrawiam, Arek.

Kris
Buraki też kiszę ...taki nasz końcik zdrowia
pikefinder.pl/upload_img/53928_20190402_141634.jpg
pikefinder.pl/upload_img/32945_20190402_142930.jpg
pikefinder.pl/upload_img/17923_20190402_142936.jpg
Pozdrawiam Kris

Kris
Lukasz Karasiewicz napisał(a):

Własna kapustą to jest to. My z Tomkiem robiliśmy z imbirem, a drugą z chili.

Łukasz a jak to się robi z imbirem ?
Pozdrawiam Kris

km73
Kris,
masz sprawdzony przepis na kiszone buraki. Czytałem, że robi to zajebistą robotę w kałdunie. Przymierzam się od jesieni...
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Jacek Bartnik
Teraz to praktycznie kiszą wszystko.Znajomy ma stoisko z kiszonkami na rynku i ma szeroką ofertę różnych wynalazków.Mi najbardziej smakują oczywiście oprócz tradycyjnych ogórków i kapusty, kiszone rzodkiewki,kalafior a do wódeczki ma zajebiste papryczki faszerowane kiszoną kapustą, niebo w gębie.
Nawet jakiś czas temu zakupiłem fajną książkę z przepisami, ale jeszcze nic nie kisiłem.

pikefinder.pl/upload_img/48390_i-kiszonki-i-fermentacje.jpg
x1

Lukasz Karasiewicz
Kris robiliśmy standardowo i trochę dodaliśmy imbiru, ja różnicy w ogólnym smaku nie odczułem, ale jak się trafił to ładnie się komponowałTak Trzymać
Uwolnij pasję

Kris
km73 napisał(a):

Kris,
masz sprawdzony przepis na kiszone buraki. Czytałem, że robi to zajebistą robotę w kałdunie. Przymierzam się od jesieni...

Bardzo prosta sprawa : Kamionka 5/7/10 litrów kilka kg buraków ,ziele angielskie,pieprz, liść laurowy,czosnek,sól , sok z kiszonej kapusty lub ogórków 5 łyżek to składniki
Obieram buraki kroję na grube plastry układam w kamionce,pomiędzy przyprawy ,zalewam solanką,dodaję sok z kiszonej (woda nie gotowana ) kładę talerzyk dociskam czymś ,nakrywam folią aluminiową czekam 5/7/10 dni zlewam przez sitko do słoika i trzymam w lodówce aż nie wypiję .Czas na przygotowanie i zakiszenie po wprawie to 20 max 30 minut roboty a warto bo to prawdziwy eliksir na jelita ....na kaca bajka po prostu Wink A czosnek zalewasz olejem z oliwek ,po tygodniu/dwóch super dodatek do surówek i do czego tylko się zechce mniam
Kisić można wiele warzyw i owoców jak Jacek napisał ,jadłem kiszone pomidory i były naprawdę spoko
Pozdrawiam Kris

km73
Kris,
Dzięki za przepis. Tak Trzymać

Czytałem gdzieś w necie wersję, że zapodaje się kromkę chleba razowego, który robi całą "kiszoną robotę"???
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Jacek Bartnik
Moja żona mówi że jak chłopy zaczynają gadać o zdrowiu i zdrowym jedzeniu, zamiast o "młodych dupach" , to już się z nimi źle pomału robi Grin
x1

Arek Pawlak
Jacek, na to wyglądaAngryPłaczeBezradny
Pozdrawiam, Arek.

km73
Jacek Bartnik napisał(a):

Moja żona mówi że jak chłopy zaczynają gadać o zdrowiu i zdrowym jedzeniu, zamiast o "młodych dupach" , to już się z nimi źle pomału robi Grin

Jacek,
..."największą sztuczką diabła było przekonanie ludzi, że nie istnieje".

A zatem niech kobity sobie tak to tłumaczą, nie wyczuwając męskiego podstępu. Haha
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Kamil Zaczkiewicz

Z jednej strony trudno nie przyznać Ci (jej ) racji Wink . Z drugiej...dbając o siebie, jedząc zdrowo, dbając o formę i wygląd...że tak się wyrażę...wątek "młodych dup" staje przed Tobą otworem Grin
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Jacek Bartnik
Ja też się staram zdrowo odżywiać, trzy lata temu przestałem palić, ruchu mi nie brakuję.Ogólnie na stan zdrowia nie narzekam, ale peselu Kamil nie oszukasz.Ja natomiast postawiłem sobie jeden cel, dożyć 100 lat(czego sobie i wszystkim wam życzę)i szarpnąć dodatek 3500 tyś z ZUSGrin
Edytowane przez Jacek Bartnik dnia 03.04.2019 17:25
x2

Kris

Ja też się staram zdrowo odżywiać, trzy lata temu przestałem palić, ruchu mi nie brakuję.Ogólnie na stan zdrowia nie narzekam, ale peselu Kamil nie oszukasz.Ja natomiast postawiłem sobie jeden cel, dożyć 100 lat(czego sobie i wszystkim wam życzę)i szarpnąć dodatek 3500 tyś z ZUSGrin

Super nastawienie i fajnie że dałeś radę fajkom bo to najgorsze z wszystkiego Tak Trzymać
Pozdrawiam Kris

Kris
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

Z jednej strony trudno nie przyznać Ci (jej ) racji Wink . Z drugiej...dbając o siebie, jedząc zdrowo, dbając o formę i wygląd...że tak się wyrażę...wątek "młodych dup"
staje przed Tobą otworem Grin

Ja dla zdrowia w miarę regularnie chodzę (okres zimowy ) na saunę i muszę powiedzieć że jest na co popatrzeć Lizanie Dupy większość w xl i xxl ale bywają wyjątki Cool
Pozdrawiam Kris

Arek Pawlak
Kris napisał(a):

... jest na co popatrzeć Lizanie Dupy

Popatrzeć
- słowo kluczGrin
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Popatrzeć - to dopiero wstęp, oczywiście Ozory
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Kris
Dzisiaj też byłem Frown była tak 50 + blond +silikon i czułem drogie perfumy i $ Pfft
pikefinder.pl/upload_img/71259_Resized_20190315_103131_3760001.jpeg
Edytowane przez Kris dnia 03.04.2019 21:51
Pozdrawiam Kris

Semi
Jan Brzozowski napisał(a):

Popatrzeć - to dopiero wstęp, oczywiście Ozory

Mnie żona do galerii zimą za cholerę wyciągnąć nie może, za to latem.....Grin Czasami dobrze tak sobie popatrzeć.spoko

Kamil Zaczkiewicz

Jacku, PESEL, to tylko cyferki. Ja np. obecnie czuję, że jestem w lepszej formie, niż np. 10lat temu, choć od dziecka uprawiałem regularnie sport. Teraz po prostu świadomość, a przede wszystkim zdobyta i ciągle poszerzana wiedza, a także znajomość własnego organizmu, pozwalają na lepsze efekty, a co za tym idzie, zdrowie i samopoczucie.
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
11,921,168 unikalne wizyty