PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Majówka 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Szczuapk
PikeFinder
na rybach :Trzeba uważać !

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 4

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,258

· Najnowszy użytkownik: rutekm

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Majówka 2019
Kris
Witam Winkjakie macie plany na rozpoczęcie sezonu szczupakowego ? U mnie zapowiada się ciekawie .Sezon 2018 sobie odpuściłem żegnaj ale 2019 nie mam zamiaru Topór.Powidz (jakoś się znudził Sad) więc zadwoniłem do prezesa sp Maj i mam pozwolenie na wędkowanie z łodzi od 1 majaspoko normalnie od 1 czerwca .
Plan jest taki :
1.5.19 Jezioro Czeszewskie 150ha przepięknej wody
2.5.19 poprawka na Czeszewie
3.5.19 jezioro Kaliszańskie 300ha kryształowej wody sielawowej
4.5.19 jezioro Rgielskie 200ha
I wszystko w promieniu 2-14km....dodając że wody sp są przez cały rok obstawione siatkami Smile ale nie powinno źle bo znam te jeziora bdb.
Potem 2-3 dni przerwy i jadę do kpt Zibibinio na 2-3 dni na Rugię .
A jakie wy macie plany? Piszcie Tak Trzymać
Edytowane przez Kris dnia 15.02.2019 12:51
Pozdrawiam Kris

r_gawel
Witam,
Ja dzisiaj w nocy jadę na Rugię. Łowimy sobota i niedziela. Człowiek wróci zmęczony i niewyspany ale jaki zrelaksowany. Do tego jedziemy w 6 osób busem więc konsumpcja płynów rozpocznie się pewnie zaraz po zamknięciu drzwi. ( oczywiście z umiarem)
Pozdrawiam
Paweł
x1

Kris
Powodzenia Paweł FishingKoledzy z Pleszewa od rana na Rugii 2łodzie i 2kajaki dam znać co się dzieje
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
1 maja, o ile nie w pracy, spędzę pewnie klasycznie już, czyli na Odrze w poszukiwaniu boleni Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

km73
Nad Wisłę mam z buta. A zatem poszukiwania nowego boleniowego PB z ósemką z przodu. Smile Kleń 50+ też mile widziany.
Nad Kanał Królewski muszę zrobić obczajkę trasy rowerowej. Tu mogę liczyć na flagowego i ładne okonie. Choć boleń i kleń też tu jest taki, że HO! HO!!
Może Narew i Holendry?
Hym... życie zweryfikuje.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Zbigniew Kapustynski
Ja od 4 do 12 maja Rugia. Później może na Moran Cup, jak się zwolni miejsce, bo w dwa dni wyprzedali wszystko. Na razie Fotel$winko
zibibinio

Kris
No to będzie znowu fajna zabawa o Mistrza Majówki Pikefinder 2019 Happy
Pozdrawiam Kris

Damian Poweska
Jak zwykle 1 maj to Rapy, może uda się 3 gdzieś na szczupaki bo oplaciłem cały Zamość więc będę miał Nielisz do łowienia Smile
x2

Roberts
Ja zwykle od kilku lat otwierałem sezon majowy z Jackiem i Tomkiem . Jacuś wiadomo odkrywa dla Nas nowe miejscówki Frown Tomka pochłoneła praca i Agnieszka więc pewnie miejscówkinw okolicy Grodziska i Mszczonowa , pewnie Wisełka za boleniami.............a i tak życie wszystko zweryfikuje.
x1

jachu67
Od prawie 20 -tu lat rozpoczynam z łodzi na jez.Jezuickie Duże k/ Bydgoszczy. Jezioro typu linowo-szczupakowe. Kiedyś , w nie tak odległym czasie łowiłem tam sporo szczupaka. Od jakiegoś czasu-słabo, ale zawsze coś się trafi Wink
x1

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.09
11,692,518 unikalne wizyty