PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Majówka 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Luty 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Jacuś
To nas też dotyczy
Logo Holenderskiego związku wędkarskiego

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,333

· Najnowszy użytkownik: Kevingog

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Majówka 2019
Kris
Witam Winkjakie macie plany na rozpoczęcie sezonu szczupakowego ? U mnie zapowiada się ciekawie .Sezon 2018 sobie odpuściłem żegnaj ale 2019 nie mam zamiaru Topór.Powidz (jakoś się znudził Sad) więc zadwoniłem do prezesa sp Maj i mam pozwolenie na wędkowanie z łodzi od 1 majaspoko normalnie od 1 czerwca .
Plan jest taki :
1.5.19 Jezioro Czeszewskie 150ha przepięknej wody
2.5.19 poprawka na Czeszewie
3.5.19 jezioro Kaliszańskie 300ha kryształowej wody sielawowej
4.5.19 jezioro Rgielskie 200ha
I wszystko w promieniu 2-14km....dodając że wody sp są przez cały rok obstawione siatkami Smile ale nie powinno źle bo znam te jeziora bdb.
Potem 2-3 dni przerwy i jadę do kpt Zibibinio na 2-3 dni na Rugię .
A jakie wy macie plany? Piszcie Tak Trzymać
Edytowane przez Kris dnia 15.02.2019 12:51
Pozdrawiam Kris

r_gawel
Witam,
Ja dzisiaj w nocy jadę na Rugię. Łowimy sobota i niedziela. Człowiek wróci zmęczony i niewyspany ale jaki zrelaksowany. Do tego jedziemy w 6 osób busem więc konsumpcja płynów rozpocznie się pewnie zaraz po zamknięciu drzwi. ( oczywiście z umiarem)
Pozdrawiam
Paweł
x1

Kris
Powodzenia Paweł FishingKoledzy z Pleszewa od rana na Rugii 2łodzie i 2kajaki dam znać co się dzieje
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
1 maja, o ile nie w pracy, spędzę pewnie klasycznie już, czyli na Odrze w poszukiwaniu boleni Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

km73
Nad Wisłę mam z buta. A zatem poszukiwania nowego boleniowego PB z ósemką z przodu. Smile Kleń 50+ też mile widziany.
Nad Kanał Królewski muszę zrobić obczajkę trasy rowerowej. Tu mogę liczyć na flagowego i ładne okonie. Choć boleń i kleń też tu jest taki, że HO! HO!!
Może Narew i Holendry?
Hym... życie zweryfikuje.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Zbigniew Kapustynski
Ja od 4 do 12 maja Rugia. Później może na Moran Cup, jak się zwolni miejsce, bo w dwa dni wyprzedali wszystko. Na razie Fotel$winko
zibibinio

Kris
No to będzie znowu fajna zabawa o Mistrza Majówki Pikefinder 2019 Happy
Pozdrawiam Kris

Damian Poweska
Jak zwykle 1 maj to Rapy, może uda się 3 gdzieś na szczupaki bo oplaciłem cały Zamość więc będę miał Nielisz do łowienia Smile

robeRTS
Ja zwykle od kilku lat otwierałem sezon majowy z Jackiem i Tomkiem . Jacuś wiadomo odkrywa dla Nas nowe miejscówki Frown Tomka pochłoneła praca i Agnieszka więc pewnie miejscówkinw okolicy Grodziska i Mszczonowa , pewnie Wisełka za boleniami.............a i tak życie wszystko zweryfikuje.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.09
11,536,449 unikalne wizyty