PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Zanęta na szczupaka
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 5

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Zanęta na szczupaka
WedkarskiKowalski
Czesc. Zastanawiam sie nad zrobieniem zanety na szczupaka. Cos w stylu posiekane lub zgniecione trupki (w moim przypadku makrele i sledzie) zmieszac ze zwykla zaneta (np na plocie) i przed zasiadka porzucac na miejscowce. Moznaby dodac jeszcze rybi olej dostepny w sklepach. Probowaliscie tak kiedys? Byly jakies zauwazalne efekty?

Lukasz Karasiewicz
W Polsce takie zanęty stosuje się na suma.
Uwolnij pasję

Kamil Zaczkiewicz
I na węgorza. Jako nośnik można stosować bułkę tartą, a dodać można jeszcze np suszoną krew. Ale czy to utrzyma szczupaki w danym miejscu? Pojęcia nie mam...
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Lukasz Szlafka
Prędzej zwykła zanęta, która zatrzyma drobnicę, a gdzie drobnica tam szczupaki Smile
<',)))>< Gofer

Jacek Bartnik
Lukasz Szlafka napisał(a):

Prędzej zwykła zanęta, która zatrzyma drobnicę, a gdzie drobnica tam szczupaki Smile

Testowałem przy łowieniu na żywca,efekty miał przeważnie szczupak bo walił w drobnice obok mojego żywca.Grin

Kris
Ja karmiłem rybimi flakami i jak robiła się kumulacja i miałem zamiar łowić to zamarzło Grin ale ma to sens w okresie zimowym
Pozdrawiam Kris

WedkarskiKowalski
Dzieki za odpowiedzi. Wlasnie o ten zimowy okres najbardziej mi chodzi. Zimno sie robi , szczupak nie jest jakis bardzo aktywny to trzeba go czyms skusic Wink W poniedzialek jade na ponton i zrobie jakas miesna zanete i na 10metrach zrzuce balast Smile zobacze na echo czy cos podplynie , a jesli tak to sprobuje nagrac i zlowic spuszczajac trupka pod ponton . Taki mam plan Smile

Arek Pawlak
Można też po prostu nęcić białoryb, a wtedy szczupak za nim przyjdzie...
Pozdrawiam, Arek.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
10,276,618 unikalne wizyty