PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: "S"portowe
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Marzec 2018
Łowca Ryby Miesiąca
WedkarskiKowalski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,277

· Najnowszy użytkownik: loczek24

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
"S"portowe
Robert
ale 11 to dla posiadaczy karty kibica
a ja nie mam
ktory sektor wybrać?

https://www.pzpn.pl/public/system/files/articles/5998/2057-Harmognoram%20sprzeda%C5%BCy%20bilet%C3%B3w%20Polska-Czarnog%C3%B3ra%2008.10.2017.pdf

robeRTS
Nie chcę Cię podłamywać ale będzie to ostatni mecz w eliminacjach i chętnych będzie sporo tak jak ostatnio przed ME 2016 z Irlandią gdzie wejściówki rozeszły się w jeden dzień a jeżeli zostały to najdroższe. Najlepsze są miejsca na wprost trybuny prasowej i VIP oraz boki. Jak idziesz z dzieckiem to szukaj jeszcze na rodzinnym. Jeżeli nie dojadą Czarnogórcy lub nie będzie chętnych to też pewnie wolny będzie sektor buforowy (nie wiem jak są oznaczone na stadionie)

Kris
Mały konkurs Wink troszkę spóźniony
Ilu naszych będzie dzisiaj na podium ?
Ja myślę że jeden na 3 pozycji Smile
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
Po oglądnięciu I serii, mój strzał to: jeden na pierwszym miejscu.Fotel
zibibinio

km73
pikefinder.pl/upload_img/19038_Sport_4_lata.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73
x1

Radek Uscinski
Panowie jedzie ktoś do Rosji na mundial? Wylosował ktoś bileciki na mecze Polaków?
Bo ja wylosowałem, opłaciłem i uderzam w dwutygodniową wycieczkę po Rosji Juhu
Szpadel

robeRTS
No to gratuluję Radziu, ja nawet nie podchodziłem do losowania. Czeka Cię niezłe wyzwanie(Ruskie się prężą i twierdzą , że obiją Nas za to co się działo w Warszawie przy okazji meczu Euro 2012 -byłem widziałem) Słyszałem , że ceny u Ruskich wzrosły na ten okres o 300%. Gratulacje i mam nadzieję że dasz znać jak było.

Arek Pawlak
Ja wylosowałem na ćwierćfinał Euro 2012. Niestety nasi odpadli... straciłem 200 EUR...
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Sprzedaj bilet Cool
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Radek Uscinski
robeRTS napisał(a):

No to gratuluję Radziu, ja nawet nie podchodziłem do losowania. Czeka Cię niezłe wyzwanie(Ruskie się prężą i twierdzą , że obiją Nas za to co się działo w Warszawie przy okazji meczu Euro 2012 -byłem widziałem) Słyszałem , że ceny u Ruskich wzrosły na ten okres o 300%. Gratulacje i mam nadzieję że dasz znać jak było.

I ja też jestem za tym, żeby tych matołów i półgłówków obili Wink I też bylem i powiem, że całe szczęście zdecydowana większość to byli normalni, uśmiechnięci kibice z którymi się tańczyło,śpiewało i piło Grin
A co do cen to masz rację. Już poszybowały w górę i jeszcze mają drożeć i do tego bardzo ciężko jest z noclegami.
Szpadel

Radek Uscinski
Arek Pawlak napisał(a):

Ja wylosowałem na ćwierćfinał Euro 2012. Niestety nasi odpadli... straciłem 200 EUR...

Ja wtedy wylosowałem wszystko co najcenniejsze i najlepsze czyli wszystkie mecze grupowe Polaków, jeden ćwierćfinał, półfinał i finał. I do dnia dzisiejszego bije się w pierś czemu ja tego nie wykupiłem Płacze Nawet gdybym nie poszedł, to bym zrobił na tym interes życia Grin
Szpadel

robeRTS
Radek Uscinski napisał(a):

robeRTS napisał(a):

I ja też jestem za tym, żeby tych matołów i półgłówków obili Wink I też bylem i powiem, że całe szczęście zdecydowana większość to byli normalni, uśmiechnięci kibice z którymi się tańczyło,śpiewało i piło Grin
A co do cen to masz rację. Już poszybowały w górę i jeszcze mają drożeć i do tego bardzo ciężko jest z noclegami.

Ja na mecz z Ruskimi miałem droższe bilety i siedziałem obok jakichś biznesmenów z Władykaukazu którzy za bilet i przelot zapłacili 2 tys. euro. Super gościowie pogadaliśmy wypiliśmy Carlsberga za 14 złotych na stadionie a bydło robiło rozróbę na de Gola . Kupuj bilety i nie zastanawiaj się jak Ty nie pojedziesz to napewno sprzedasz.

Semi
Dziś o 17.00 pamiętajcie że skoki się zaczynają.Wink

km73
Chłopaki,
Mundial za 65 dni, ale jest już jeden faworyt do tytułu Mistrza Świata.
Odpadłem jak zobaczyłem. Haha

Edytowane przez km73 dnia 10.04.2018 15:13
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.11
10,805,663 unikalne wizyty