PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: NASZE KOCHANE ZDROWIE
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
NASZE KOCHANE ZDROWIE
Kris
Wszystkim schorowanym życzę szybkiego powrotu do zdrowia .
Edytowane przez Kris dnia 22.05.2018 20:46
Pozdrawiam Kris

Robert
Zna ktoś dobrego dietetyka z mazowieckiego , ew. może byc online nie chodzi mi o schudniecie tylko o dietę uwzględniającą posiadane choróbsko .

potrzebuje tez dobrego ortopede z mazowieckiego -potrzebna konsultacja po tomografi jeden z lokalnych ortopedów chce mi robić artroskopie kolana- cokolwiek to znaczy ,dla tego chce potwierdzenia diagnozy u innego

Slawomir Tabor
Robert dietetyk dobry jest w Zambrowie masz rzut beretem do niego mam telefon do niego .
Dobry jest , kilka osobom z mojego grona pomógł pierwsza wizyta 200 pln potem trzy następne za darmo .
Tu firma która gotuje żarcie dla odchudzających się mam ją przez ścianę http://www.zielonesmaki.com/kontakt/
To jest zięć mojego brata dowozi do Wyszkowa już kilku osobom , przyjedz w tygodniu do mnie po południu to sobie pogadasz .

Z kolanami uważaj , masz rację lepiej potwierdzić diagnozę . Mając 18 lat spieprzyli mi kolano do dziś odczuwam
każdy kilogram jak przytyje . Do tego po prywatnym zabiegu nie chcą poprawiać w szpitalach .
Edytowane przez Slawomir Tabor dnia 25.03.2018 10:21
TABOR

Kris
Podpowiem wszystkim alergikom że stosując płukanie nosa roztworem solnym zapomniałem o problemach jakie związane są z wiosennym pyleniem Happy rewelacja .
Pozdrawiam Kris

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
11,464,517 unikalne wizyty