PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Top 3
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 5

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Top 3
Kris
spinner napisał(a):

Jacek Wrobel napisał(a):

A ja wiem jedno, choć sa przynęty lepsze i gorsze, skuteczniejsze lub mniej trafione w przynete trzeba wierzyc, umiec nadać jej odpowiednie ruchy, spowolnienia i przyspieszenia po prostu ja czuć,to jest przyczyna skuteczności, często to potwierdza się na łowisku. Dwóch łowiących na te sama przynetę podobny zestaw a jednak!Smile

I tu jest sedno sprawy ,chociaż taką trójkę przynęt sprawdzających się na różnych wodach da się wytypować.
1.Alga 3/4
2.Kopyto Relax 4L kolor złoty
3.Woblery okoniopodobne

Nadanie przynętom indywidualnych cech zwiększa szansę na branie w naszych przełowionych wodach.

Taka prawda tylko te ryba jeszcze muszą być .kpt Zibi milczy w tym temacie Bezradny dziwne

Kris
Radek Uscinski napisał(a):

Kris napisał(a):

Mając nadzieje że to nawet nie półmetek (1000+) Wink wybierając się na szczupaki warto mieć ze sobą :
Blachy Alga 3,Aglia 3 ,Salmo sildera 10
Biorąc udział w tej mini ankiecie unikamy kupowania niełownych przynęt Grin. a i początkującym Pikefinderowcom ułatwimy złowienie TEJ ryby .

Pozdrawiam Kris

Ta. Pamiętam jak dałem koledze nie potrafiącemu łowić najbardziej(tak mi się wydawało) ciulową przynętę i jeszcze dobrze nie zacząłem łowić a już 5:0 w plecy miałem Grin Później tą teorię ze słabą przynętą(sytuacja taka sama czyli wytypowana najgorsza przynęta w pudełku) potwierdził inny kolega łowiąc metrówkę i spinając pod nogami takiego koniaO, że w rękę mu się nie zmieścił Smile

To ja zdecydowanie lepsze wyniki notuje na Ga-My, które kosztują 8 razy mniej i nie spotkałem wody w której nie byłyby skuteczne

Radek taki z ciebie kolega Frown

Kris
Koledzy odkryli w sezonie jakieś nowe killery szczupakowe ??? ja osobiście kanibale 15 cm wpisałbym do bardzo łownych przynęt jak i wszelkiej maści i wielkości Heringi tego samego producenta .
Pozdrawiam Kris

Jacek Wrobel
...ja odkryłem ale nie mogę powiedziećGrin
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Lukasz Szlafka
Westin Ricky, wczoraj dwa nowe odstrzeliłem został stary po 30 udanych randkach i wielu nieudanych Smile
<',)))>< Gofer

Jan Brzozowski
Zgadza się, Krisu. Większość szczupłych na Rugii złowiłem właśnie na nie.
Choć na mojego woblerka jeden zębacz i jeden okoń też się połakomiły.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.05
10,276,610 unikalne wizyty