PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Trolling na jez Powidzkim
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,260

· Najnowszy użytkownik: Braco

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Trolling na jez Powidzkim
Kris
Od jutra panowie do końca roku całe moje zaangażowanie poświęcam jez Powidzkiemu w tym 70/80% metodą trollingową . Nie jest to może to co lubię ale ... miałem późną jesienią niezłe wyniki a i szczupaki stoją bardzo głęboko i jest to jedyna sensowna metoda by się im dobrać do skóry .
Nie ma za wiele info co do aktywności szczupaka w miesiącach listopad i grudzień i mam zamiar to sprawdzić osobiście .
Proszę opisanie waszych doświadczeń co do tej metody a ja na bieżąco będę was informował co i jak Wink
Pozdrawiam Kris

Jan Brzozowski
Ci, którzy nie znają zagadnienia, twierdzą, że trolling to "metoda na lenia": wystarczy wyrzucić przynętę za burtę i włączyć silnik.
Oczywiście nic bardziej mylnego. Tak samo jak w innej metodzie, trzeba wybrać odpowiednią strategię, czyli wybór łowiska, odpowiednią głębokość prowadzenia przynęty, odpowiednią prędkość trollingu, odpowiednią przynętę, odpowiednio ją podać, no i oczywiście namierzyć ryby.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I
x2

Kamil Zaczkiewicz
Świadomy troll, to nie taka prosta sprawa. Najważniejsze wg mnie jest kilka rzeczy. Po 1- wiedza, jaką głębokość osiąga nasza przynęta w zależności od długości wypuszczonej linki, jej grubości i ustawienia wędziska. Po 2- znalezienie głębokości, na jakiej są ryby. Czy to zbity w stada białoryb, albo zaobserwowane duże łuki. Kolejna sprawa, to prędkość - to już sprawa do ustalenia doświadczalnie. Po 4- Praca przynęty, bo bywa, że ryby reagują tylko na określone wibracje.
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Woda 12,5 stc termoklimy nie ma a ryby stoją na ten moment bardzo głęboko ,miałem 3 brania na głebokości ok 12 m ale nic się nie zacieło chyba że trafiałem w drobnicę .
Dzisiaj atak cd
Pozdrawiam Kris

Kris
pikefinder.pl/upload_img/89205_20171024_074410.jpg
Winda jest Smile montaż i Fishing
Pozdrawiam Kris

Cezorator
Tak mnie zachęciliście, że na 90% chcę się tam wybrać na tydzień od 5 listopada na Powidz i też zamierzam trolingować. O tej porze roku zgodnie z regulaminem Barrakudy można jedynie łowić z łódki na tzw. łowisku specjalnym. Mam nadzieję, że nie będę miał problemu z nabyciem pozwoleń.

Kris
Cezorator napisał(a):

Tak mnie zachęciliście, że na 90% chcę się tam wybrać na tydzień od 5 listopada na Powidz i też zamierzam trolingować. O tej porze roku zgodnie z regulaminem Barrakudy można jedynie łowić z łódki na tzw. łowisku specjalnym. Mam nadzieję, że nie będę miał problemu z nabyciem pozwoleń.

Spokojnie Cezary Wink pozwolenie zakupisz w punktach podanych na stronie www.wedkarskipowidz.pl jak by były problemy to zadzwoń pod 505895933 pomogę . A i ja będę napewno w tym okresie wędkował na Powidzu to wypijemy Zdrowie
Pozdrawiam Kris

Cezorator
Jak będę na miejscu to zadzwonię i się jakoś umówimy na kufelek Smile

[/quote]
Spokojnie Cezary Wink pozwolenie zakupisz w punktach podanych na stronie www.wedkarskipowidz.pl jak by były problemy to zadzwoń pod 505895933 pomogę . A i ja będę napewno w tym okresie wędkował na Powidzu to wypijemy Zdrowie[/quote]

Kris
Zamontowano ,test jak pozwoli pogoda
pikefinder.pl/upload_img/57391_20171028_104845.jpg
Pozdrawiam Kris

Cezorator
Widzę silnik spalinowy. Z tego co się dowiedziałem w starostwie to na Powidzu jest tzw. strefa ciszy. Dlatego chcę zabrać tam elektryczny silnik.

Kris
Jedna łódka ma pozwolenie na spaline z Wędkarskiego Powidza /kontrole
Pozdrawiam Kris

Cezorator
Smile to już wszystko jasne. Smile Zabieram więc elektryka. Smile
Nie mam windy ale zabiorę głębokochodzące woblery.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.08
10,195,217 unikalne wizyty