PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Witam wszystkich
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: Blazej-d

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Witam wszystkich
priamy
Mam na imię Zbyszek. Wędkuje od lat 50, głównie grunt i spławik. Okazjonalnie spining. Moimi wodami były jeziora należące do GR Szwaderki. W związku z moją przeprowadzką liczę na poznanie na tym szacownym portalu kolegów łowiących na zalewie zegrzyńskim i kanale zerańskim. Raz jeszcze pozdrawiam wszystkich sympatyków i fanatyków wędkarstwa. Do zobaczenia nad wodą.
Edytowane przez priamy dnia 23.09.2018 15:24

Semi
Cześć, a co chcesz na tym biednym zalewie łowić jak tam ryby nie nadążają z Bugu i Narwi wpływać a już są wyławiane. Kanał Żerański też biedny, kiedyś złowienie kilkudziesięciu ładnych płotek i dwa-trzy leszcze na okrasę to był żaden wyczyn a teraz... szkoda gadać, ja już chyba ze trzy sezony odpuściłem sobie te dwa łowiska.Bezradny

Lukasz Szlafka
Witaj Zdrowie
<',)))>< Gofer

priamy
Semi napisał(a):

Cześć, a co chcesz na tym biednym zalewie łowić jak tam ryby nie nadążają z Bugu i Narwi wpływać a już są wyławiane. Kanał Żerański też biedny, kiedyś złowienie kilkudziesięciu ładnych płotek i dwa-trzy leszcze na okrasę to był żaden wyczyn a teraz... szkoda gadać, ja już chyba ze trzy sezony odpuściłem sobie te dwa łowiska.Bezradny

No to się nie wesoło zapowiada. A są w okolicach Ząbek inne akweny na których można liczyć na kontakt z białą rybą lub drapieżnikiem?
Edytowane przez Lukasz Szlafka dnia 23.09.2018 16:48

Arek Pawlak
Witaj na pokładzieSmile
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Witaj na forum Smile
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Zbigniew Kapustynski
Witam imiennika. Nie zrażaj się opiniami o braku ryb. Ja łowię na pewnym jeziorze i jak ktoś przyjeżdża połowić, to wyjeżdżając mówi ,że w jeziorze nie ma ryb. A ryb jest w ciula...Tylko trzeba z nimi złapać dobry kontakt. Ja nic nie sugeruję, ale może Semi nie złapał tego kontaktu.Frown
zibibinio

szymanek69
Witam wszystkich zakręconych szczupaczo
Mam na imię Jarek, ziemia lubuska mym domem a wędkarstwo nieuleczalną chorobą i pasją.
Poruszam się głównie z muchówką w łapie, choć spining mi nie obcy.
Szczupak na muchę to temat który intryguję mnie na równi z pstrągami. Mam nadzieję że dzięki Waszym doświadczeniom zagości na końcu mojego sznura jakaś tłusta mamuśka
Pozdrawiam

Zbigniew Kapustynski
Witam kolegę. I dziękuję, bo mi przypomniałeś o muchówce, której nie spakowałem na wyjazd na szwabskie szczupaki. Jutro dołożę.
Pozdrowienia.Tak Trzymać
zibibinio

Radek Uscinski
Witaj JarekHello

Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Witam kolegę. I dziękuję, bo mi przypomniałeś o muchówce, której nie spakowałem na wyjazd na szwabskie szczupaki. Jutro dołożę.
Pozdrowienia.Tak Trzymać

Generalnie z tego co się orientuję Jarek też się szykuje na szwabskie szczupaki z muchówkaZdrowie
Szpadel

Kamil Zaczkiewicz
Witaj na forum! Smile
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

km73
Powitać nowych pozytywnie zakręconych na Portalu Zdrowie
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo