PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Łowisko "Bagna u Mańka "
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Szczuapk
PikeFinder
na rybach :Trzeba uważać !

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,258

· Najnowszy użytkownik: rutekm

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Łowisko "Bagna u Mańka "
Kris
U naszego kolegi Mańka jesienią 2018 był wysyp metrówek Bravo .Ciężka praca,profesjonalizm,cierpliwość oraz wytwałość dały naprawdę piękne efekty Gratulacje
Pozdrawiam Kris
x1

Semi
Wybieram się do Mańka wstępnie 11-14.04.2019r. Także jakby ktoś miał chęć się spotkać i połowić to zapraszam. Jeszcze do Mańka nie dzwoniłem bo na 100% pewności nigdy nie ma, ale za tydzień już będę pewnie wiedział to powiadomię gospodarza, żeby mu niespodzianki nie robić.Wink Wstępnie Sławek ma chęć jechać i Tomek Karaś, wiem że Szpadel też sobie wolne już zabukował, jest szansa na jakiś zlocik.Grin

Kris
Ja osobiście postaram się odwiedzić Mańka na jesieni rozprawić się ze smokami które tam porosły ,mogę zabrać emeryta Fishing
P.s super klimaty Tak Trzymać polecam każdemu ...cisza i dzika natura i super gościnny Maniek Wink
Edytowane przez Kris dnia 22.03.2019 19:16
Pozdrawiam Kris

Arek Pawlak
Kris napisał(a):

U naszego kolegi Mańka jesienią 2018 był wysyp metrówek Bravo .Ciężka praca,profesjonalizm,cierpliwość oraz wytwałość dały naprawdę piękne efekty Gratulacje

Gospodarz wie co robiBravo
Pozdrawiam, Arek.

Semi
Klamka zapadła, jedziemy ekipą na weekend, tzn ja z Jackiem Bartnikiem w czwartek, a Maniek z Karasiem Tomkiem, Sławek z Lońkiem w piątek dojadą. Szpadel myśli jeszcze czy w czwartek, czy w piątek. Jako że pogoda na białoryb będzie słaba, to prawdopodobnie skupimy się na szczupakach, kto może niech przyjeżdża, szykuje się fajne spotkanie, a kto nie może niech kciuki trzyma, po niedzieli coś się skrobnie z wynikami tego wypadu.Wink
x1

Arek Pawlak
Powodzenia. Pozdrówcie MańkaTak Trzymać
Pozdrawiam, Arek.
x1

Jan Brzozowski
Bimbru za dużo nie pijcie Zdrowie
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Semi
PozdrowimyWink, a co do bimbru, to właśnie rozlałem dziś w butelki, jeszcze kilka słoików gąsek i można jechać. Grin
x1

Jacek Bartnik
Semi napisał(a):

PozdrowimyWink, a co do bimbru, to właśnie rozlałem dziś w butelki, jeszcze kilka słoików gąsek i można jechać. Grin

Jak pogody nie będzie,to możemy Kraza przez okno pooglądaćGrin

Kris
Miłej zabawy Pany Zdrowie pozdrowić gospodarza ode mnie.
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 17.04.2019 06:18
Pozdrawiam Kris
x1

Semi
Kilka dni u Mańka szybko zleciało. Wędkarsko nie za wiele jest o czym pisać. Nastawiałem się głównie na liny i wzdręgi i w sumie to linów nie złowiłem wcale a wzdręgi marne jak na Mańka starorzecza. W czwartek była ekipa to okoni połowili trochę i szczupaków. Mi też się udało szczupaczka 60-taka wydłubać, ktoś tam przy sobocie odpalił ładnego krokodylka na 95 cm. Ogólnie kto chciał to kontakt z rybą miał. Przeraża susza jaka panuje obecnie. Wychowałem się nad Bugiem i tak niskiej wody o tej porze roku nie pamiętam. Ogólnie jak to u Mańka, gościnnie i wesoło, sporo ludzi na weekend zjechało, więc mała imprezka była.Grin

sumowapasja.pl/images/imagehost/e9a7015f70091c5ede18ad7fcc588347_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/23cd504ade581ca4481e84a7f8d7cce3_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/57299bf7e2a7d0ac39ad35da3a8d8cc9_resized.jpg
x1

Kris
No Pięknie Semi aż zazdroszczę ...Mańkowe klimaty Wink
Pozdrawiam Kris

Lukasz Poweska
Szkoda że tak mało wody ale my chyba na jesień i tak się zjawimy, klimat i mała buteleczka robi swoje Smile

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.13
11,692,394 unikalne wizyty