PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Pike Top 10 najlepszych jezior
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Szczuapk
PikeFinder
na rybach :Trzeba uważać !

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,258

· Najnowszy użytkownik: rutekm

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Pike Top 10 najlepszych jezior
Kamil Zaczkiewicz
Panowie- piszecie, jakbyście na rybach byli 2 razy w życiu Wink Nawet na komercji czasem ryby nie biorą Wink Odwiedziłem Lubiąż 2-3 razy (po 3-4 dni) i nigdy ryby same do łódek nie wskakiwały, ale jak się pokombinowało, to nie spływaliśmy z kolegą o kiju, a największe ryby, jakie nam się trafiły, to okonie chyba 43cm (takich ponad 40 było 3-4 sztuki na jednym wyjeździe) i sporo szczupaków, w tym max. 90cm. I co ważne- regularne kontrole.
Wszędzie trzeba pokombinować i się napływać, ale wg mnie na Lubiążu powinno być coraz lepiej, bo jeziorem zarządza gmina, a tamtejsi ludzie postawili na turystykę...
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Obcy
Zapytam dla porządku:
Pisząc Żarnowiec macie na myśli jezioro Żarnowieckie?

Kamil Zaczkiewicz
Obcy napisał(a):

Zapytam dla porządku:
Pisząc Żarnowiec macie na myśli jezioro Żarnowieckie?

Oczywiście.
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

okonhel
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

Panowie- piszecie, jakbyście na rybach byli 2 razy w życiu Wink Nawet na komercji czasem ryby nie biorą Wink Odwiedziłem Lubiąż 2-3 razy (po 3-4 dni) i nigdy ryby same do łódek nie wskakiwały, ale jak się pokombinowało, to nie spływaliśmy z kolegą o kiju, a największe ryby, jakie nam się trafiły, to okonie chyba 43cm (takich ponad 40 było 3-4 sztuki na jednym wyjeździe) i sporo szczupaków, w tym max. 90cm. I co ważne- regularne kontrole.
Wszędzie trzeba pokombinować i się napływać, ale wg mnie na Lubiążu powinno być coraz lepiej, bo jeziorem zarządza gmina, a tamtejsi ludzie postawili na turystykę...

To było kilka lat temu - może się poprawiło. Niby gmina już zarządzała jeziorem ale kontroli nie było żadnych. Co do wędkowania to nie byłem sam - było trochę ludzi zarówno spinningistów jak i miłośników białej ryby - jak to na zlocie wędkarskim...
C.R.E.T.

Kris
Łowisko Bagna u Mańka
Pozdrawiam Kris

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
11,692,412 unikalne wizyty