PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Konger Tiger Cross Max 215M
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Wrzesień 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Rugia 2017
Rugia
Łowca

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,255

· Najnowszy użytkownik: Cezorator

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Konger Tiger Cross Max 215M
Robert Szewczyk
Wędka z serii,która produkowana jest już od lat co najmniej dziesięciu. Z tej samej serii mam także mocny spinning 305H 20-60g kupiony ok.10 lat temu i nadal się nim wygodnie łowi.

Ale odnośnie kijka:
długość 2,15m,
zbudowana z węgla IM6,
przelotki(6szt.) typu SiC,
c.w.10-30g,
masa kijka to 160g.

Bardzo dobre parametry jak na wędkę za 114PLN!
Oczywiście rekomenduję ten kijek do połowów z łódki. Ostatnio go przetestowałem. Łowiło się bardzo przyjemnie. Przynęty testowane to kopyta do 4" na główkach do 15g, obrotówki nr3, wahadła do 20g, woblery do 10cm.

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5460fe93ba457_pikefinder.jpg
Robert Szewczyk TurbopikeFishing

Bogumil Trzcinka
Dziś znajomy pochwalił mi się nowym nabytkiem . Kij spinningowy , tez firmy Konger . Za sto osiemdziesiąt parę złotych . Nie pamiętam niestety modelu Bezradny Długość 285 cm do 35 gram wyrzytu. Bardzo sympatyczny kijek , fajnie w ręku leżał i bardzo leciutki Smile aż nie chciało mi się wierzyć że tylko tyle zapłacił . Wcale nie trzeba mieć kija z pracowni za dziką kasę żeby sobie połowić Juhu
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 16.11.2014 19:44
Pfft

Jacek Wrobel
Jeśli chodzi o kijaszki w takiej cenie to te z serii Cross Max-a są naprawdę bardzo udane, choć zaznaczyć trzeba, że dużo lepsza była ta stara seria.
Boguś, jedynie co nasuwa mi się odnośnie Twojej podpowiedzi ...cenka ok. 180 i dł. 285 cw 35g to chyba chodzi o sandaczówkę Virago, choć wtedy cenka była by trochę przysolonaGrin
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

kadet1234
Popieram .Bardzo udana seria. Posiadam chyba z 5 modeli ale całkowicie przerobione.Oskrobane z lakieru, nowa rekojeść, przelotki, spacing.Teraz jest naprawdę miodzio.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.05
10,097,759 unikalne wizyty