PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach - 2017
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Wrzesień 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Rugia 2017
Rugia
Łowca

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,255

· Najnowszy użytkownik: Cezorator

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach - 2017
maweric
Brawo Gofer! Smile
Super rybka. Tylko jak teraz pobić ten rekord.
Gratulacje

robeRTS
No superowo , gratulacje Gratulacje

Bogumil Trzcinka
Graty Gofer Gratulacje niemki szpetne w uj ale z taka jak ta Twoja to ja chętnie Grin
Pfft

sypki
Gratuluje nowego rekordu Gratulacje, aż miło oglądać takie ryby
kiss & release

km73
Gofer,
SZACUN!!!
Piękne PB!!! Gratulacje Bravo i może nieostatnie tego wyjazdu Fishing
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Grigorij
Uuuuuuu... widze że połowione zostało wzorowo! Ja tyle szczęścia nie miałem.. ale już obmyślam następny wyjazd, tym razem Vieregge. Niestety pogoda...jak każdy widzi nie rozpieszcza. Gratulacje panowie, wyprawa godna pozazdroszczenia!

Jan Brzozowski
Bardzo udany był wczorajszy dzień, pogoda wymarzona do wyhaczania dużych mamusiek i tak też było.
Łowiłem z Krisem i z Jackiem, rybki pięknie gryzły do jedenastej, potem zrobiły sobie przerwę do drugiej. Po południu znów fajnie żerować i raz poraz meldowały się na haku. Jak zwykle, Jacek dawał czadu, choć Kris i ja też dawaliśmy radę. W sumie we trójkę wyjęliśmy ponad trzydzieści ryb, w tym kilkanaście naprawdę sporych, kilka było nawet w granicach 90cm. Nie złowiliśmy za to ani jednego okoniaBezradny
Dzisiaj ostatni dzień łowów, może chłopaki coś konkretnego jeszcze wyjmą. Mnie przypadło dzisiaj kucharzenie Shock
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

r_gawel
Witam,

Trochę czasu mi zajęło żeby skrobnąć relację. 30.09.2017 kolejny raz atakujemy Paklicko Wielkie. I kolejny raz sytuacja się powtarza, młody 2 szczupaki w tym jeden 63cm,
ja jednego, kolega też dwa.
Pogoda, z rana mgliście bez wiatru. Z każdą godziną przejaśniało się. Po południu dokuczliwy wiaterek. Woda 15st ( bynajmniej tak pokazywało echo).

PS.
14-15.10 atakuję Stralsund, 6 chłopa, 2 łódki może w końcu coś tam połapiemy. Plan jest aby jeden dzień popływać na głębszej wodzie a drugi na płytszej (Kubitzer bodden). Jeżeli można prosić to jakieś delikatne podpowiedzi gdzie szukać ryby.

Zdjęcie szczupaczka

pikefinder.pl/upload_img/95761_20170930_164107.jpg
x3

Lukasz Szlafka
Brawo dla młodego, Rugia to kraina płytkiego szczupaka, Stralsund bym odpuścił chyba że na sandały czy okonie.
<',)))>< Gofer

Kris
r_gawel napisał(a):

Witam,

Trochę czasu mi zajęło żeby skrobnąć relację. 30.09.2017 kolejny raz atakujemy Paklicko Wielkie. I kolejny raz sytuacja się powtarza, młody 2 szczupaki w tym jeden 63cm,
ja jednego, kolega też dwa.
Pogoda, z rana mgliście bez wiatru. Z każdą godziną przejaśniało się. Po południu dokuczliwy wiaterek. Woda 15st ( bynajmniej tak pokazywało echo).

PS.
14-15.10 atakuję Stralsund, 6 chłopa, 2 łódki może w końcu coś tam połapiemy. Plan jest aby jeden dzień popływać na głębszej wodzie a drugi na płytszej (Kubitzer bodden). Jeżeli można prosić to jakieś delikatne podpowiedzi gdzie szukać ryby.

Zdjęcie szczupaczka

pikefinder.pl/upload_img/95761_20170930_164107.jpg

pikefinder.pl/upload_img/12789_khg.jpg
Uważaj na czerwony rezerwat koło wyspy
Pozdrawiam Kris

Damian Poweska
Chłopaki gratuluję sukcesów nad wodą !
Ja ostatnio połowiłem jeszcze ostatnich bolków jak mi się wydawało bo szybko się ochłodziło ale w niedzielę miałem zawody ligowe i drugi raz z rzędu wygrałem co w całej lidze dało mi drugie miejsce a wygrał Łukasz który minął mnie o 2 pkt Smile
Na zawodach wszyscy dłubali okonie ja próbowałem złowić zimne bolki i na moje malutkie przynęty zrobione przed zawodami złowiłem dwa bolenie i okonia, drugi był Krystian który strzelił bolka 70cm też na przynętę którą mu pożyczyłem, Łukasz był trzeci złowił 4 okonie bolka i jazia a więc całe podium Pikefinderowców Smile
Cieszę się że moje przynęty się sprawdziły bo i Łukasz na nią złowił swojego chlapaka.

Przed zawodami jakieś dwa tygodnie złowiłem około 40 boleni licząć chlapaki ale sztuka to sztuka największy 71cm ale sporo 60+ numerem jeden był ołówek Smile

pikefinder.pl/upload_img/50927_IMG_20170918_151526.jpg

pikefinder.pl/upload_img/08761_IMG_20170918_152316.jpg

pikefinder.pl/upload_img/91037_IMG_20170918_153505.jpg

pikefinder.pl/upload_img/07264_received_1579900805405313.jpeg

pikefinder.pl/upload_img/81036_c.jpg

Lukasz Szlafka
Brawo Damian
<',)))>< Gofer

Semi
Nieźle chłopaki.Gratulacje

Joka
Brawo My Tak Trzymać dzięki za przynętę za rok się odwdzięczę Grin Smile

robeRTS
Brawo Damian Bravo

Kamil Zaczkiewicz
Pięknie Panowie! Smile
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Gratulacje dla łowców .
Ja wczoraj nie wytrzymałem Angry 3 dni bez łowienia i to w świetnym okresie sezonu szczupak owego . O 13:15 na wodzie od razu branie i spadek takiej +- 60 za chwilę 50 cm ląduje na pokładzie . W jednym miejscu gdzie jeden facio na pontonie biczował wodę bez przerwy ze dwie godziny (przed Rugią) zacinam ładną rybę 80 + walczyła jak szalona i odpłynęła z dozbrojką Frown
ładna seria w ostatnim czasie : ładna ryba z całym zestawem ,na Rugii ułamany grot kotwicy na 100+ a teraz dozbrojka (była osłabiona już po Rugii przypuszczam ) dzisiaj produkcja dozbrojek +wymiana kotwic we wszystkich killerach .
Pozdrawiam Kris

km73
Brawa dla Naszych na zawodach Bravo
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Jacek Wrobel
Kris, widzę po swoich przynętach, sól robi swoje, kotwice i kółka osłabione, niewiele potrzeba żeby ładną sztukę stracić, warto killery przejrzeć!!!Cygaro
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck
x1

robeRTS
Ja w sobotę lecę nad zalew do Rawy Maz, z kolesiem wyczailiśmy płytką zatokę max metr wody z dużą ilością zielska i pojedynczymi trzcinkami gdzie tłuką pajki. Łowił ktoś o tej porze poperami na takiej wodzie?Wink Jakie macie doświadczenia z takich miejsc ?
x1

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.18
10,097,858 unikalne wizyty