PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Tworzenie relacje filmowych z wypraw wędkarskich
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Tworzenie relacje filmowych z wypraw wędkarskich
Zbigniew Kapustynski
Dzisiaj coś mnie tknęło i postanowiłem utworzyć ten wątek,żeby każdy co ma jakieś doświadczenie w filmowaniu i obróbce filmów podzielił się swoją wiedzą z innymi.
Zacznę ja, jako niedoświadczony w takim działaniu.
Ponieważ miałem nagraną pierwszą wyprawę na pstrągasy a była za długa, postanowiłem dzisiaj zrobić swój pierwszy(skrócony) film.Wybrałem program za free Windows Movie Maker. Jestem w tej chwili w trakcie nauki i robienia tego filmu i jak skończę to umieszczę go na forum.No to wracam do stołu montażowego.
Pozdrawiam początkujący filmowiec...Zdjęcie
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
Uff... pierwszy filmik obrobiony. Następny będzie już łatwiej zrobić.
Jak to mówią: dla chcącego nic trudnego.Wink
Premiera filmu w temacie: Zestaw do łowienia na muchę.Zdjęcie
zibibinio

robeRTS
Czekamy z niecierpliwością na film .........a potem Oskary,Złote Lwy Tak Trzymać

Jacek Wrobel
Fryderyki....ZibikiSmile
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Kamil Zaczkiewicz
Mam trochę nieobrobionego materiału na dysku, ale coś nie mogę się za niego zabrać Grin
Zibi, jak ten program? Próbowałeś coś więcej się w nim bawić? Czy tylko klejenie i wycinanie poszczególnych fragmentów?
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Arek Pawlak
Też składam swoje filmiki w tym programie. Jest tam możliwość robienia jakichś przejść pomiędzy fragmentami, dokładania muzyki, zdjęć..
Pozdrawiam, Arek.

Longin Bojanowski
Takie możliwości są. To jeden z filmików na których próbowałem, masz fotki, przejścia i muzykę. Nie wyciszyłem tylko oryginalnego podkłady dźwiękowego i nie dodałem napisów na początku i końcu.
YouTube Video

Loniek

Zbigniew Kapustynski
Kamil Zaczkiewicz napisał(a):

Mam trochę nieobrobionego materiału na dysku, ale coś nie mogę się za niego zabrać Grin
Zibi, jak ten program? Próbowałeś coś więcej się w nim bawić? Czy tylko klejenie i wycinanie poszczególnych fragmentów?

Dla mnie super programik, jak dla amatora. Można dużo rzeczy zrobić.
I co ważne po polsku. Następny film zrobię z bajerami, bo jest sporo możliwości.
Tylko, żeby był materiał do obróbki, bo jak na razie, to tak zimowo zaczyna być.
We Wrocławiu padał dzisiaj grad.Wink
zibibinio

WedkarskiKowalski
Polecam program MAGIX Movie edit pro . Mam go z roku 2016 . Sporo mozliwosci , przyspieszanie, zwalnianie , zoom , napisy , muzyka i duzo duzo wiecej o czym jeszcze nie mam pojecia Wink Oto mozliwosci tego programu i amatorska moja reka Smile

Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 30.11.2017 19:46

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.07
10,276,680 unikalne wizyty