PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Wyniki konkursu wielkanocnego Pikefinder
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2019
Łowca Ryby Miesiąca
rutekm

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike 97cm
Pike 105cm
Szczupak Jacha67 97 cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 5

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: lukaszkosciukiewicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Wyniki konkursu wielkanocnego Pikefinder
Arek Pawlak
W ramach konkursu wielkanocnego zgłoszono sześć opowiadań.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Poniżej wyniki głosowania użytkowników:

1. Semi - 25 głosów - nagroda => kołowrotek Twin Power C3000 Gratulacje

pikefinder.pl/upload_img/96217_konkurs_x25.jpg

2. Rybka kolipka - 20 głosów

pikefinder.pl/upload_img/56230_konkurs_x20.jpg

3. Lukasz Poweska - 11 głosów

pikefinder.pl/upload_img/84173_konkurs_x11.jpg

4. darkow1988 - 4 głosy

pikefinder.pl/upload_img/56943_konkurs_x4.jpg

5. Fishingmen - 2 głosy

pikefinder.pl/upload_img/49518_konkurs_x2.jpg

6. Maly2412 - 1 głos

pikefinder.pl/upload_img/34705_konkurs_x1.jpg

Kris
Gratulacje dla zwycięzcy i dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu . II i III miejsce zostają nagrodzone koszulką Pikefindera (proszę o podanie rozmiaru ) .Proszę I,II,III miejsce o dane adresowe na priv ,kołowrotek leci w tym tygodniu a koszulki po zamówieniu .
Pozdrawiam Kris

Semi
Krystian, bardzo dziękuję za nagrodę, to naprawdę bardzo fajny kołowrotek. W sumie to na początku nie miałem zamiaru brać udziału w tym konkursie ale jak zaczęły wpływać pierwsze opowiadania postanowiłem podnieść poprzeczkę. Nie może być tak że ufundowana jest taka fajna nagroda a poziom... bez komentarza. Chciałbym osobiście pogratulować Łukaszowi, bo na prawdę z miłą chęcią przeczytałem jego opowiadanie, obejrzałem te wspaniałe zdjęcia. Widać że chłopak miał pomysł i się napracował i właśnie na jego pracę zagłosowałem. Łukasz szacunek.Gratulacje
x3

Mariusz Karpowicz
Graty Semi, kiedy testujemy kręcioła?
Maniek

Semi
Mariusz Karpowicz napisał(a):

Graty Semi, kiedy testujemy kręcioła?
. Chciałbym w maju Maniek, ale pieron wie jak to wyjdzie.Wink

Bogumil Trzcinka
Gratulacje Gratulacje Gratulacje
Pfft

Damian Poweska
Gratki Semi, forum szczuppakowe i opowiadanie super ! Gratuuję wszystkim innym również odwagi i opisania swoich historii. Ja wczoraj późno w nocy wróciłem z Pstrąga Supraśla, ciężka podróż a i wynik naszej ekipy marne Sad

km73
Semi,
Gratulacje Gratulacje Gratulacje
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Slawomir Tabor
Semi Gratulacje
TABOR

Janusz81
Semi, brawo Gratulacje
CATCH & RELEASE

Rybka kolipka
No no gratuluje Wink Pare slow do zwyciezcy, gdyż zirytował mnie wręcz komentarz wyzej Grin Podniesc poprzeczke? Co to znaczy? Nie wygrał pan na najciekawszy komentarz tylko na najwieksza ilosc lajkow Grin Jest Pan forumowiczem z wiekszym stazem, wiec jak mogło być inaczej? Grin Każde opowiadanie ma w sobie to coś Smile Pozdrawiam

Semi
Rybka kolibka, a skąd wiesz o którym opowiadaniu pisałem, nie koniecznie o Twoim, było jeszcze więcej, nie tylko te nasze trzy które zdobyły najwięcej głosów bo akurat przyłożyłaś się co nieco, a czytałaś resztę? A wiedziałaś że autorzy co poniektórzy od czasu napisania swojego opowiadania praktycznie nawet tu nie zajrzeli?

Kris
kołowrotek leci teraz w samolocie Lot jutro żona prześle go pocztą Wink
Pozdrawiam Kris

Rybka kolipka
Rybka kolipka* to po pierwsze, a po drugie nie chodzilo mi o mnie lecz o wszystkich uczestników. Mi to tam rybka Grin Po prostu myślę, że nie na miejscu takie komentarze, na pewno wszyscy się starali na swoj sposob Smile

Jan Brzozowski
No właśnie. Na swój sposób.
Natomiast sama musisz przyznać, że jeśli chodzi o poziom, to był on bardzo zróżnicowany, mówiąc oględnie.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Arek Pawlak
OK. Nie ma co się rozpisywać. Zasady były jakie były. Konkurs zamknięty.
Pozdrawiam, Arek.

Rybka kolipka
Dobra ludzie chodzilo o lajki nie o poziom Grin Bez odbioru, dobranoc Smile

Arek Pawlak
Chodziło o jedno i drugie. Kto tego nie zrozumiał przed przystąpieniem do konkursu, ten był w błędzieSad
Pozdrawiam, Arek.

Rybka kolipka
Hahaha ale nie tamtemu Panu oceniac "poziom". No pewnie, ale wygrana zalezala od ilosci lajkow wiec no Grin

Zbigniew Kapustynski
Rybka kolipka napisał(a):

Dobra ludzie chodzilo o lajki nie o poziom Grin Bez odbioru, dobranoc Smile

Ja nie należę do fanów Rybki kolipki,(nie głosowałem) ale muszę przyznać, że jeśli chodzi o pisownię w Jej dziele, ( nie piszę w opowiadaniu , opowiadanie powinno spełniać kryteria odpowiedniej objętości i nie może się składać z kilku zdań ) to zdecydowanie górowała nad niektórymi zawodnikami. Duży szacunek też, za zmobilizowanie grupy klikających. Tak Trzymać ( między innymi Krzysztof i Mariola)
Dla mnie, to było Mistrzostwo Świata.
Też kiedyś wziąłem udział w podobnym konkursie(nawet wygrałem) i jeśli Koleżanka miałaby ochotę przeczytać, to wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce - Połowy medalowych linów i okoni.
Ale uprzedzam, że nie da się tego przeczytać w parę sekund. Trzeba poświęcić parę minut....
zibibinio
x2

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
11,921,159 unikalne wizyty