PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Rzeka Glan Niemcy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Szczuapk
PikeFinder
na rybach :Trzeba uważać !

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,258

· Najnowszy użytkownik: rutekm

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Rzeka Glan Niemcy
Kris
Moje nowe wyzwanie na 2019 i myślę że na 2020 też wczoraj miałem pierwszy kontakt .
Długość 90km południowo /zachodnie niemcy ,przepływa przez dwa Landy/Kraje Niemieckie (województwa) Kraj Saary i Kraj Nadrenia Palatynat .Dopływ Renu .
Występują prawie wszystkie możliwe gatunki ryb od pstrągów po sumy,szczupaki,sandacze,okonie,karpie,brzany,węgorze,bolenie,karasie ,liny Bezradny nie wiem jak to możliwe ale sprawdzę i wam opowiem Wink
pikefinder.pl/upload_img/67983_glaaan.png
pikefinder.pl/upload_img/39064_800px-Karte_Nahe_Einzugsgebiet.png
pikefinder.pl/upload_img/95308_20190226_142522.jpg
pikefinder.pl/upload_img/73854_20190226_121911.jpg
Pstrągas z tej rzeki .
pikefinder.pl/upload_img/51764_glan.jpg
Edytowane przez Kris dnia 27.02.2019 10:43
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
Bardzo ciekawy wątek. Osobiście coraz częściej spoglądam na okolice Goerlitz-Bauzen... Ale póki co, brak mi jakiegokolwiek info. A okolice wyglądają naprawdę ciekawie, wiesz coś o tym, Kris?
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Powiat Görlitz w Saksonii i posiada ponad 258.000 mieszkańców na obszarze około 2110 km2. 121 zarejestrowanych w powiecie Görlitz 129 wody i wody rozciąga przypadający na stojącej wodzie, 8 do strumienia i rzeczne szlaki, 0 na ceowników i 0 do portów.

W przypadku połowów w Saksonii obowiązują specjalne warunki. gatunków ryb, takich jak minóg strumieniowy, śliz, minnow, minoga rzecznego, głowacza, shad lub minoga morskiego są otwarte w sezonie i nie mogą poławiać. Dla innych typów przejściowych okresów mieszczą się w tym czasie, te gatunki ryb przejść przez ich tarła i nie powinien być zakłócany, jak to możliwe. Sezon prawny dotyczy na przykład gatunku pstrąga potokowego, pstrąga potokowego, brzanki lub sielawy. Na portalu rybnym można znaleźć przegląd sezonów prawnych i niewielkiej liczby innych gatunków ryb. Więcej informacji na temat ryb słodkowodnych w Niemczech można znaleźć w naszym słowniku dla ryb.

Niektóre kluby wędkarskie lub innych praw do połowów określa dla swoich wód, określonych zaawansowane rodzaje sezonów, limity wielkości lub maksymalne kwoty wypłat, które przekraczają te stosowane w Saksonii, a tym samym również w dzielnicy prawa Görlitz. Przepisy te muszą zostać zaczerpnięte z licencji połowowych oraz, w razie potrzeby, z dodatkowych informacji i muszą być przestrzegane podczas połowów.

Wędkarze są zawsze mile widziani w Saksonii. Podstawowym wymogiem w przypadku połowów z nami jest posiadanie Państwowego Egzaminu Wędkarskiego.

Szczególnie łatwe, a potem mają członków DAV (DAFV). Nabywcą "Sachsenmarke" za około 10 EUR jest ich stowarzyszenie / organizacja parasolowa. To pozwala im łowić wszystkie wody DAFV w Saksonii.

Jeśli nie masz licencji wędkarskiej, ale Sachsenmarke nie, możesz nadal kupować karty na wody gościnne . Gdzie, co i jak itp znajdziesz tutaj: kartę gości

Tak ogólnie trzeba się "wgryźć "w temat ale możliwości są ogólnie w byłym DDR nie jest drogo
Edytowane przez Kris dnia 27.02.2019 12:51
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
Z tego, co wiem, to Okręg PZW Jelenia Góra ma podpisane z nimi jakieś porozumienie. Więc to jest kwestia drugorzędna, bardziej mi zależy na konkretnych info o łowiskach Smile
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Tu będę walczył 1 maja Fishing
Pozdrawiam Kris

Kris
Wczoraj wizja lokalna Cool 1 maja zobaczymy czy są Smile
pikefinder.pl/upload_img/04725_20190428_123058.jpg
pikefinder.pl/upload_img/70461_20190428_124653.jpg
pikefinder.pl/upload_img/25948_20190428_125200.jpg